Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - endurocu.com ve üyeler gezi kitabı..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

endurocu.com ve üyeler gezi kitabı..
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Arsel
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 27, 2009 11:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu sayede üyelerimizi ( kendimde dahil Smile ) sitede daha güzel gezi raporları yazmaya da teşfik etmiş oluruz. Sadece yurt dışı değil, yurt içinde, ülkemizdeki saklı cennet köşeleri de açığa çıkar bu yolla.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
aleko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Nis 27, 2009 4:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kaan demiş ki:
Destekliyorum.
* Bu dediklerinin tamamına senin yetişmen mümkün değil . İş bölümünün yapılması gerekiyor. Bu konudaki düşüncelerini alabilir miyim?
* Kaynak sadece bu site mi olacak? Yoksa diğer siteleri de dahil etmeyi düşünüyor musun? Çünki buradaki paylaşımın çoğu başka sitelerde de paylaşılıyor.

"enduro" kitabında yer alan bölümlere göre iş bölümü yapılır. enduronun tanımı, sürüş bilgileri, bakım, onarım, donanım, güvenlik, tedavi ve benzeri konular, bu konularda deneyimli üyeler tarafından yazılacak. yurtiçi; kısa ve uzun geziler ayrılabilir. yurtdışı geziler için de ayrı bölüm gerekir.
bilgiler ve resimler üyelerden geliyor zaten. üyeler, geziler sırasında yaşadıkları sıkıntıları, eksiklikleri veya fazlalıkları da yazarlarsa, diğer endurocu arkadaşlar bu bilgilerden yararlanır.

kaynağın bu site olma zorunluluğu yok. fakat kitabın sahibi ve tek sorumlusu "endurocu.com" olacak. diğer sitelerde de değerli arkadaşlar ve aktviteler var. "enduro" kitabına bilgi ve resimlerle destek verebilirler.
eğer sorun yaşanacağı belirtileri ortaya çıkarsa ayrıca değerlendiririz.

bu ciddi bir projedir. kitap da öyle. içeriğinde, memleketimizin her köşesinden endurocu olmalı. hiç bir önemli yöreyi atlamamalı ve kimseyi küstürmemeliyiz. bu denge iyi sağlanmalı.

zamanla yeni sorular ve yeni cevaplar birbirini takip edecek.
sonunda bu kitap basılacak.

aleko
xt660r
istanbul
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Picasso
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 27, 2009 7:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili aleko seni tebrik ederim öncelile başarılar. güzel fikir yarınlara iyi bir miras olur. Smile
TA6C
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 27, 2009 11:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu muhteşem fikri düşünmek bile çok hoş.
Gerçekleşirse, küstürmemek adına kitap bayağı kalın olur sanırım Very Happy Smile Laughing

Şen kalın,
http://www.bikepics.com/members/ta6c/
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aleko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 28, 2009 12:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

devilcerkez demiş ki:
Çok güzel bir fikir; ama gönül vermek gerek.Bu tür şeyler karşılıksız olduğundan zahmeti masraflarını kurtarmasından daha çok. Teknik bilgiler kısmı ve verilerin toparlanması konusunda yardımcı olabilirim.Bazı başlıklar önerebilirim.Zaten bazı güzel başlıkları sabitlemiştim, hazır bile diyebiliriz.

önerilerini bekliyorum. mail yapabilirsin.
belki olur diye zaman zaman çalışmalar yaptım. olabileceğine inandım ve fikri ortaya attım. geziler forumundan epeyce döküman topladım ve devam ediyorum. bazı resimlerin zamanı mı geçti nedir görülmüyor. eşkiya09 un ilk dış gezileri gerekecek. bu projeye girdim. kitap öyle böyle bitecektir.
gerisini zamanla düşünürüz.

aleko
xt660r
istanbul
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sonraki
3. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar