Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Africa Twin için zincir dişli seti temini

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Africa Twin için zincir dişli seti temini
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dark_face
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 11, 2009 12:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla bende cok aradım 124 yok 120 nasıl uydu gercekten ılgınc ben 120 baklaya 4 bakla eklettıp oyle aldım. 4 bakla az bır fark değil hiç mi sorun yaşamadın yada dişliyimi küçük aldın ?

Zafer ÜSTE

Honda XRV750 Africa Twin
Honda CRM250r
Suzuki DL650 Vstrom
Suzuki RM250
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Prş Hzr 11, 2009 4:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dark_face bişi sorcam affına sıınarak... Wink neden illaki DİD istiosun??
marka çok önemlimi?... yok deel dersen bi tavsiyem olabilir..

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
dark_face
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 11, 2009 6:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kalite önemli tabiki bizler uzun yol yapan insanlarız dolayısıyla çin malı veya tanınmamış sağlamlığı kalitesi bilinmemiş bir zincir almak işime gelmez. bilinmeyem markaları alanlarıda biliyoruz 1000km de zincir uzuyor. neden kaliteli bir ürün almak varken bilinmedik ne çıkacağı belli olmayan bir ürün alayım ?
ben genelde bazı ürününlerde bilindik kaliteli parçlardan şaşmam. bunun haricinde basit muadilleri zaten kullanıyoruz. açıkcası uzun bir yola çıktığımda zincir problemi yaşamak pekte işime gelmez Wink

Zafer ÜSTE

Honda XRV750 Africa Twin
Honda CRM250r
Suzuki DL650 Vstrom
Suzuki RM250
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Hzr 12, 2009 10:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tamam dark sen bilirsin.. daa önerimi bile duymadan bunları yazdıına göre bu önerii çokta önemli deel... Laughing sen bildiin yoldan şaşma yoksa için raat etmiicek sanıyom.. ama bak bi önerim var dediime göre benim denediim kullandıım bişeyi söliicektim sana demi.. neyse.. Smile uzun yolların olsun, kazasız belasız keyif içinde olsun... ama bak bende f650 var ve 35.000 km dir o tavsiye edeceem zinciri kullanıyom.. uzun yol,yamur çamur,toz toprak,arazi vesaire.. saygılar dostum..

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
naproksen
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 12, 2009 10:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ demiş ki:
tamam dark sen bilirsin.. daa önerimi bile duymadan bunları yazdıına göre bu önerii çokta önemli deel... Laughing sen bildiin yoldan şaşma yoksa için raat etmiicek sanıyom.. ama bak bi önerim var dediime göre benim denediim kullandıım bişeyi söliicektim sana demi.. neyse.. Smile uzun yolların olsun, kazasız belasız keyif içinde olsun... ama bak bende f650 var ve 35.000 km dir o tavsiye edeceem zinciri kullanıyom.. uzun yol,yamur çamur,toz toprak,arazi vesaire.. saygılar dostum..

Sen tavsiyeni yaz arkadaşım belki başka ilgilenen çıkabilir, mesela ben Very Happy Very Happy
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar