Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Africa Twin için zincir dişli seti temini

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Africa Twin için zincir dişli seti temini
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dark_face
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Mar 09, 2009 4:41 pm    Mesaj konusu: Africa Twin için zincir dişli seti temini Alıntıyla Cevap Ver

merhaba arkadaşlar,

africa twin için did zincir dişli sete ihtiyacım var fakat bir türlü bulamıyorum. did in türkiye satıcısı olan entel enerji de bile yok. kullananların bildiği üzere africa 124 bakla zincir kullanır. entel enerji 120 baklanın üzerinde getirmiyormuş. tüm aramalarıma rağmen bir türlü bulamadığım bu set için bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise şimdiden teşekkür ederim.

saygılar.

Zafer ÜSTE

Honda XRV750 Africa Twin
Honda CRM250r
Suzuki DL650 Vstrom
Suzuki RM250
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Mar 09, 2009 6:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kızıl toprakda istanbul moto yada istanbul motorda olması lazım , ben kendilerinden çok malzeme aldım hem ellerinde bolca malzeme var hemde çok güler yüzlüler , zinciri bulacagınız kesin garanti ama entel ticarettede yoksa dişlide takılabilirsiniz

Yalnız nacizane tavsiyem ön dişliyi mutlaka hondadan almanız olur , zira piyasada bulacagınız ön dişlilerde , orjinalinde olan lastik takozlar olmuyor ve lastik takozu olmayan dişlilerde çok ses yapıyor , bu arada dişliyi en azından arka dişliyi kuruçeşmedeki yamaha bayisi daytona motora sormanız , ve mototalın hasanpaşada olan yeri degilde kızıltoprakda sina afyonerinin olduğu yerdeki dükkanada sorun derim ...
shogun
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Mar 10, 2009 12:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar,

Zincir dişli set olarak İstoç da Honda Bayii Anes Motor da bulunur,makul bir fiyata da servisinde taktırabilirsiniz.
Sadece zincir isterseniz,Karaköy Birlik Ticaret te made in Chezc Republik oring li ve müthiş sağlam bir zincirdir daha önce sattığım bir AT de 37 bin km.kullanmıştım ölçüsünü bilmiyorsanız numune olarak kendi zinciriniz ile gidin fiyatı da makuldur.

Kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
dark_face
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 10, 2009 9:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkkürler araştıracağım bu firmalardan. =)

Zafer ÜSTE

Honda XRV750 Africa Twin
Honda CRM250r
Suzuki DL650 Vstrom
Suzuki RM250
Başa dön
dark_face
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 17, 2009 8:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

merhaba arkadaşlar

aramalarım sonucunda sizleride bilgilendirmek istedim. tam istediğim olmasada d.i.d zincir dişli setini aydın motor sirkecide buldum sağ olsunlar çok yardımcı oldular. normalde türkiyede sadece 120 bakla bulunan zincire başka sıfır bir zinciri mozarak 4 bakla eklediler. bu olayı entel enerjiden istediğimde yapamayacaklarını söylemişlerdi. ön dişlimide aldım bir tek arka dişlimi bekliyoruz oda en fazla 10 gün içinde gelicek dediler. arka dişli bahçelievler moto marketim de (fatih kılıçlı) mevcut. büyük ihtimal 10 gün beklememek için ordan temin edebilirim.fiyatlarıda yazayım.

zincir : 105€
ön dişli : 35$
arka dişli : 120TL (ortalama)

bu fiyatlara yani ortalama 370 - 400 lira arasina d.i.d olarak alabiliyorsunuz.
servisin verdiği markasını bile bilmediği zincire 600TL vermektense bildiğim d.i.d zincir setini kullanmayı tercih ederim.

saygılar. Smile

Zafer ÜSTE

Honda XRV750 Africa Twin
Honda CRM250r
Suzuki DL650 Vstrom
Suzuki RM250
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar