Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KLR 600 YAN ÇANTA VE ÇAMURLUK KORUMA

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KLR 600 YAN ÇANTA VE ÇAMURLUK KORUMA
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ta5cik
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 27, 2009 11:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar buradaki resimlerin bazılarını photobucket ten silmişim resimler kayboldu bulursam kendi imalatım olan çantanın yapım aşamasındaki resimleri eklerim .
Şimdi sizlere bir Amerika sitesinden bulduğum çok orijinal bir yan çanta yapımını resimlemek istiyorum. Yaklaşık maliyet çıkardım iki çantanın 150 TL civarında maliyeti var

1- bir tabaka alüminyum fiyatı 120 TL 2mm
2- kilit mekanizması isteğe göre yapabilirsiniz.
3- Birleştirme yerleri yaptırabilen alüminyum kaynak yaptıramayan perçinle birleştirir benim gibi
4- İç kısmı isteğe göre döşeme yapabilirsiniz.

Benim çıkardığım ölçü bu Bu resimdeki açılımı

Bu resim bitmiş ve montajı yapılmış şekli

KAWASAKİ ne de güzel olmuş eeee kawasakiyede bu yakışır.
Şimdi yapım aşaması ve ölçülerle beraber yalnız ölçüler inç siz değerleri 25,4 mm ile çarpar ve mm çevirirsiniz.

İşte arkadaşlar resimler bunlar yapılamayacak bir şey değil iş başlamak başlayınca bitiyor. Dediğim gibi tabaka alüminyumu alıp şekildeki gibi varsa preste kestirip büktürüyoruz yalnız bükme payı ve perçin payını unutmuyoruz. O kadarda zor değil elinizden biraz iş geliyorsa bu kadar orijinali olmasa da güzel bir çanta ortaya çıkacağından eminim en önemlisi benim eserim demek ve onunla gururla seyahat etmek. Hepinize kazasız yolculuklar dilerim

TEL 0 505 519 29 95
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
MesutKORKMAZ
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 27, 2009 11:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Paylaşım için teşekkürler.
Keşke ben de çantaları Koçtaş'tan almadan önce görebilseydim bu başlığı.
Bunlar da benimkiler.
http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7250

En son MesutKORKMAZ tarafından Cmt Hzr 27, 2009 9:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
kerem-70
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 27, 2009 12:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Cantalarin cok güzel ve profesionel yapilmis ellerin saglik.Amerikada yapilan
cantalar daki kapak sistemi cok ilginc ve kaynak isleri cok profesionel pürüz yok yani.

buda benim calismam http://endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7304

slm Kerem
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
ta5cik
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Nis 26, 2010 9:23 am    Mesaj konusu: Alüminyum yan çantalarımı satıyorum Alıntıyla Cevap Ver

resimlerdeki çantalarımı satıyorum ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur.

TEL 0 505 519 29 95
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
salihcakir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Eyl 12, 2012 1:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ta5cik demiş ki:
Arkadaşlar buradaki resimlerin bazılarını photobucket ten silmişim resimler kayboldu bulursam kendi imalatım olan çantanın yapım aşamasındaki resimleri eklerim .
Şimdi sizlere bir Amerika sitesinden bulduğum çok orijinal bir yan çanta yapımını resimlemek istiyorum. Yaklaşık maliyet çıkardım iki çantanın 150 TL civarında maliyeti var

1- bir tabaka alüminyum fiyatı 120 TL 2mm
2- kilit mekanizması isteğe göre yapabilirsiniz.
3- Birleştirme yerleri yaptırabilen alüminyum kaynak yaptıramayan perçinle birleştirir benim gibi
4- İç kısmı isteğe göre döşeme yapabilirsiniz.

Benim çıkardığım ölçü bu Bu resimdeki açılımı

Bu resim bitmiş ve montajı yapılmış şekli

KAWASAKİ ne de güzel olmuş eeee kawasakiyede bu yakışır.
Şimdi yapım aşaması ve ölçülerle beraber yalnız ölçüler inç siz değerleri 25,4 mm ile çarpar ve mm çevirirsiniz.

İşte arkadaşlar resimler bunlar yapılamayacak bir şey değil iş başlamak başlayınca bitiyor. Dediğim gibi tabaka alüminyumu alıp şekildeki gibi varsa preste kestirip büktürüyoruz yalnız bükme payı ve perçin payını unutmuyoruz. O kadarda zor değil elinizden biraz iş geliyorsa bu kadar orijinali olmasa da güzel bir çanta ortaya çıkacağından eminim en önemlisi benim eserim demek ve onunla gururla seyahat etmek. Hepinize kazasız yolculuklar dilerim

güzel bir paylaşım, piyasadaki çanyaların kalitesi ve fiyatları malum.
Bütür çanta imalatı yapan istanbulda biryer varmı ?

En son salihcakir tarafından Çrş Eyl 12, 2012 1:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar