Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KLR 600 YAN ÇANTA VE ÇAMURLUK KORUMA

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KLR 600 YAN ÇANTA VE ÇAMURLUK KORUMA
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ta5cik
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 08, 2008 9:50 am    Mesaj konusu: KLR 600 YAN ÇANTA VE ÇAMURLUK KORUMA Alıntıyla Cevap Ver

KLR 600 YAN ÇANTA VE ÇAMURLUK KORUMA
Selam motor sever arkadaşlar,siteye epeydir üyeyim fakat aktif olamadım inşallah bundan sonra devamlı beraberiz.Sizlere Kawasaki klr 600 motoruma yapmış olduğum bazı çalışmaları paylaşmak istedim.umarım faydalı olur.
İlk yan çanta demiri ve alüminyum yan çantalar

yapım aşamasına gelince alüminyum levhadan preste büktürerek yaptığım kendi imalatım olan bir çalışma yan bağlama demirlerine gelince şu şekilde yaptım onlarıda.

ve işte şonuç yoldaki denemelerimde 140 150 km ye kadar sorun yok buda bana yeter diyorum.
Buda ön çamurluk koruma buda kendi imalalatımdır yüksek hızda çamurluktaki rüzgar direncine hakim oluyor ve sallanmasını önlüyor tavsiye ederim.

Arkadaşlar ileride motoruma yapmış olduğum komple bakım boya ve motor bakımını da resimlerini de paylaşacağım sizlerle şimdilik hoş çakalın

TEL 0 505 519 29 95
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Karahisar03
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 08, 2008 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Şefim motorunun safahatını bilen ve yakından takip eden biri olarak söylemek istiyorum. Gerçekten emeğine sağlık gayet güzel oldu. Gerek görünüm olarak gerek kullanım fonksiyonu olarak KLR den beklediğini daha yukarı çıkardı ve karşılığını veriyor. Ne diyeyim benim ki C kasa olunca Çanta demirleri problem oldu cesaret edip yapamadık, Motoru değştiremezsem bahara aynısını yapıyoruz ona göre selamlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
cenker
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 08, 2008 7:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ta5cik, ellerinize sağlık çok güzeş olmuş.
Ne kadar paraya mal oldu ?
Birde şu aliminyum çantaların demire bağlantı detayı, iç kısımları, menteşe ve kilit detaylarını gösteren fotoğrafları da görseydik çok güzel olurdu.
R1150 GS 2001-Gümüş At
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
zorro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 09, 2008 12:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

değerli kardeşim bende bir klr 600 sahibi olarak çok beğendim aynısını yapmak isterim resimlerin üzerine ölçülerinide yazarsan[cm ] iyi olur teşekürlerrrr Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
ta5cik
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Arl 12, 2008 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar gecikmeli olarak size çantanın yapım aşamasındaki birkaç resmini yolluyorum bahsettiğim gibi aliminyum saçdan 1,mm benim elimde vardı fiatını bilemiyorum ölçüleri 45x45x25 ebadında

aslında bu çntrı zongshen200 motoruma yapmıştım motoru satınca çantalar bu KLR ye kaldı bunada yakıştı ama

[IMG]http://i267.photobucket.com/albums/ii310/ta5cik/00630.jpg[/IMG]

çantaların kapakları menteşesiz olup çıkmalıdır. iki baştan kancalı kelepceli kilid yaptım idare ediyor. yazın ne vara ne yok dolduruyorsunuz içine uzun yola cıkarken çadır uyku tulumu erzak kap kacak ne varsa dolduruyorsunuz tavsiye ederim.

bence KLR ye daha oturaklı oldu sizce

TEL 0 505 519 29 95
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar