Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - klr balancer zinciri

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

klr balancer zinciri
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tanselozturk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ağu 12, 2008 11:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaslar ılk resımdekımars motorundakı hareketi kranka ileten tek yonlu bi rulman (rulman olmaya bilir ama gorevı benzer oldugundan rulman diyorum ismini tam bılmıyorum hatalıysam affola..)bu benımkınde asındıgı ıcın marsım arada bır kacırıyo bosa donuyo karakoyde fıyatı min 140 euro orj ne kadar bılmıorum sorucam ıkıncı resımdekı degıstırmıs oldugum balancer zıncırı fıyatı 25 ytl bızım orj zıncırden tek farkı dıs baklaların et kalınlıgının bırazdaha ınce olması %30 kadar daha ınce zincir alman malı kalıtelı birşey fiyatı 25 ytl 35 bakla zincirimiz orjinalın numarası BF06HX benim aldıgım sadece 06H diye geçiyor karakoy dinamik zincirde mevcut aklınızda bulunsun.
motoru topladım ses kesıldı tıtresımım cok az cok mutluyum.yalnız yınede normalden bıraz fazla olabılır tıtresım oda ben bu balansör agrlıkların sentesını bıraz kacırmıs olabılırım bı ara bakıcam yıne once bı subop ayarı yapmak ıstıyorum daha hıc yapılmadı yanı 7 senedır falan.kısacası hıkaye bu

yalnız bılen arkadaslar ben balancer agırlıgını ustundekı noktayı karanka gore ayarladım sabıtledım fakat krankın ustundekı egzantırık dıslısınde bu nokta var ve 45 er derece acıyla 4 nokta ben bırıyle ust uste getırdım sız tam dogrusunu yazar anlatırsanız daha ıyı olur benım ıcın ,gercı dogru yapmısım sanırım artık tıreme yok denicek kadar az sıngırtıdan eser kalmadı.hepınıze saygılar hoscakalın
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
minik
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ağu 15, 2008 10:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tanselozturk demiş ki:

balansörün sentesinide açıklayım
pistonu üst ölü noktaya getirin devirdaim balansörünü ve ana balansörü boşta iken salındırın zaten kendiliginden ağırlıklar aşağıya bakacakdır sonrasında ise krankı sabitleyip yani hiç oynamadan balansörlerin ağırlığıda aşağıya gelecek şekilde zinciri dikkatlice yerleştirin
sentesi tam olarak budur zaten balansörlerin dişlilerinde noktalar vardır hepsi yukarı gelecek krankın kaması dahil
motominik@yahoo.com.tr
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
tanselozturk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ağu 19, 2008 12:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sagol minik bu anlatım seklın cok pratık bende bıraz dusunup ole yapmısım zaten ıyı tutturmusum ama su mars rublesını değiştirirken bı kontrol edicem tabıkı yine.balancer zincirinide dediğn yerden aldım zaten basak yerde bulamadım markada iris dediğin gibi.cok tesekkur ederim.yardımların için
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar