Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - MUHLAMANUN TELİ İLE ALABALIK AVI

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

MUHLAMANUN TELİ İLE ALABALIK AVI
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
GARIPYOLCU63
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 1:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yahu bune güzellik bune dostluk allah bozmasın . kesin sizlerle bu sezon bu dağları gezmek istiyorum . kabul ederseniz muhteşemsiniz

slm lar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
YYUCE
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 4:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yahu Sedat gardaşum.... iyisin hoşsun anladık da herkesi misafir ediyusun,yediriyusun içiriyusun allah gabul etsin, senin yolun hiç düşmayimi İstanbul'lara. Divane aşık türküsindaki gibi seni '' galdım İstanbuullarda, galdım İstanbul'' bırakmayız seni. Ha bi gel de görelum yüzuni. Çeyrek ekmak arası köfte söylerik da, aç komayiz adami. Yusuf YÜCE 0535 663 83 37
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
aleko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 4:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YYUCE demiş ki:
Yahu Sedat gardaşum.... iyisin hoşsun anladık da herkesi misafir ediyusun,yediriyusun içiriyusun allah gabul etsin, senin yolun hiç düşmayimi İstanbul'lara. Divane aşık türküsindaki gibi seni '' galdım İstanbuullarda, galdım İstanbul'' bırakmayız seni. Ha bi gel de görelum yüzuni. Çeyrek ekmak arası köfte söylerik da, aç komayiz adami. Yusuf YÜCE 0535 663 83 37

sen arkadaşı türkiye nin bir ucundan çağırırken,
çeyrek ekmek arası köfte ile kandırmaya çalış.
hani yarım ekmek arası olsa!.
yanında ayran falan da yok.
tam muhasebe işi.

kafa dengi iki, üç motor
bu temmuz, rize artvin yapılsın da görelim.
çeyrek köfteyi de götürürsün.

aleko
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
YYUCE
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 5:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Zaten ben muhasebeciyim aleko, buralardan oraya köfte gider mi pişirsem soğur çiğ götürsem kokar, en iyisi canlı canlı çağıralım burada ısmarlarız, yetmezse bir daha, bir daha, sağolsunlar karadenizlilerin çok ekmeğini yedik.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 7:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yusuf kardeşim herkesi yedirmiyorum gelen yiyor rabbim ne verdiyse . bazan güzel şeylerde veriyor misafirlerimin hürmetine ben layık olmasamda onları dostlarımla paylaşmak en güzeli. ben bu nimetlerin sunulmasında aracıyım elçiye zeval olmaz .
tlf aldım hiç ummadığın bir gün ve zamanda köfteni yiyebiliyim çeyrek olmuş yarım olmuş ne önemi var zaten köfte bahane .boşa dememiş bir bilen çok veren malından az veren canından diye.
aleko kafa dengi iki üç motor iyi fikir sezonda inşallah bekleriz. tlf. yusuf kardeşime vermiştim sizde not alın 05325656694 . bu bölgede her konuda zaman ve saat ölçüsü olmadan imkanlarımız ölçüsünde ( hafife alınmayacak derecede) iki teker dostlarımızın yanındayız. şansına köfte çeyrekmi olur yarımmı olur onu o zaman hesap ederiz . ayrıca kitap çalışmaları herkesten olur almak için sekteyemi uğradı nasıl karar verdiniz sanal imzamı vermek gerek yani ben girmek istiyorum diye yada istemiyorum diye . ben doğrusu biraz şaşırdım yani birde telif hakkımı doğuyor anlamadım . neyse doluyum kafanızı şişirmeyeyim .

hepinize RİZEden
slm ve saygılarımla
sedat
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Sonraki
14. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar