Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ACİL MANTI TOPLANTISI

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ACİL MANTI TOPLANTISI
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
onder
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Şub 18, 2005 7:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla nuri kardeşim kesene bereket mitonun da ellerine sağlık herşey çok güzeldi gece için çok çok teşekkürler..... Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
mithat
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2005 10:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm ec ve mantı dostları nuri nin mantı ve aş evi hizmetinizde aile salonu alkollü alkolsüz her türlü içecek mevcuttur fiyatlar çok ii hiç para almıyolar

ana malzeme mantı gorduğunuz gibi haşlanıyo

sarımsak

yoğurt sarımsaklı oldu artık

ve nurinin özel sosu salça yok içinde sadece biber anlamadım bi daha gelmeyelim diye yaptı ama hepimiz çıoookkkk beğendik eline sağlık NTT kardesim

ve işte muhteşem sonuç hepimizin sabırsızlıkla beklediği an

çek ordan 15 porsiyon mantıııııııııı sıcak sıcak 1 tanesi 1,5 olsun atilla abi yiyecek

çok yavaşsınız çokkkkkk

bu arkadaslar sağolsunlar pişirmeye yardım etmediler ama ii yediler ve bize guzel not verdiler

bunlarda 3 lü sakatat grubu çamur ismo diz kapağını açmadı ama bilen biliyo

eeeee nuri nin o kadar emeği geçti bana ve ec dostlarina elimle besledim valla

goruyosunuz ikramda kusur yok mantı uzerine tatlımızda mevcut tesislerimizde hiç el değmeden sıhhi ve temiz hijyen bir sekilde imal edilip direkt olarak tatlı seveni ile bulusturuyoz
afiyet olsun

sağolsun bu arkadaşlar bana çok yardımcı oldular mantı bırakmadılar

KATILAN TÜM DOSTLARA TESEKKUR EDER NURİ KARDESİMDEN EN KISA ZAMANDA TEKRAR BİR YENİ MANTI YOKKKK YOKK BU SEFER MANGAL PARTİSİ BEKLİYOZ DEĞİLMİ ARKADASLAR TAMAM NURİ ABİ SAĞOL BEN ORGANİZASYONU YAPIYOM PERSEMBE İYİ Mİ Laughing
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2005 11:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hepinize afiyet olsun dostlar , güzel eğlenmişsiniz.

Mithat demiş ki:
KATILAN TÜM DOSTLARA TESEKKUR EDER NURİ KARDESİMDEN EN KISA ZAMANDA TEKRAR BİR YENİ MANTI YOKKKK YOKK BU SEFER MANGAL PARTİSİ BEKLİYOZ DEĞİLMİ ARKADASLAR TAMAM NURİ ABİ SAĞOL BEN ORGANİZASYONU YAPIYOM PERSEMBE İYİ Mİ

Yapma mithat yazık edersin kendine. Wink Wink

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
motorize
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2005 4:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Offffff....... Offffffffff.. yiyemedim ya şu mantıdan içime oturdu (aslında başka birşey yazmam gerekiyor ama kibarlıktan bir tarafıma birşeyler oldu yazamadım, bazı hanımefendilerinde forumları okuyacağını düşünerek). Yaaa bunun bir tekrarı olmalı yani Erman Toroğlu Hocam bile tekrar tekrar oynatıyor önemli bir pozisyonu değilmi ? Buda oldukça önemli bir pozisyon Yüksek Hakem Kurulundan pozisyonun tekrarı için gereğinin yapılmasını talep ediyorum. YHK = Mithat + Yardakçıları (Buna, bunu isteyen hepimiz dahiliz).
Seni sevgi ile kucaklıyoruz NURİ , bu arada hala KTM SANA SÖZ VERDİĞİ MOTORU VERMEDİMİ ? Hani bizim motorumuzu översen sana bir KTM veririz diye taahütte bulunmuşlardıya !!! Yokmuydu öyle birşey ? Kim söyledi bunu bana yaa ? Yoksa Mithat'mıydı ? Neyse siz keyfinize bakın benim biraz işim var !!! Acilen sıvışmak lazım ortalık karışabilir.

Saygılar ,

TEKRAR HIZLANABİLMEK İÇİN ÖNCE GÜVENLE DURMALISIN !
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2005 4:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ya ya tabe tabe KTM kota koydu 5 tane daha ADV satılsın bana 660 verecekler Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil bu arada BMW de transfer teklifi var Twisted Evil Twisted Evil bırak motoru ,servis bile vermiyorlar ,her bokumuzu kendimiz yapiyoruz hocam Evil or Very Mad Evil or Very Mad
hayır bari bir Maket KTM verseler vallahi içim acımaz Twisted Evil Twisted Evil
ama yinede olsun MOTORIZE bu karşılıksız bir AŞKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK BU aşkkkk AHHHH AHHHHHH SEVİYORUMMMMM İŞTEEEEEE

Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
7. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar