Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KLE 500 yüksek hızda sallanma...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KLE 500 yüksek hızda sallanma...
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yelken_786
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2007 9:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lordlothar, evet aslında kısa kalırım endişesi var biraz sonradan fark ettin yazını bunun için çok özür diler ilgin için çok teşekkür ederim
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
alk22
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 17, 2007 10:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yelken_786, Aradığın KLE deki senin için olan bütün - ler benim KLE de giderilmiştir, geniş sele,sürücü kısmı ovalleştirildiğinden ayakların da yere basar,zincir muhafaza sorunsalı giderilmiştir Mr. Green (araya bi lama demiri attırın sorun kalmıyor beyler) yakıt 100 km de 5.7 lt
Gezi topiclerimden bi incele istersen.
Selamlar.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2007 7:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar zincir koruma sorunsalı nedir?

yelken_786,
ilk motorum kle 500. 2004 model. Henüz 1500 km kadar yaptım. Hemen hepsi istanbul içi. yakın zamanda 10.000 bakımını yaptırdım. şimdiye kadar bastım çalıştı. bir tek bakımdan sonra debriyaj teli yağlandıktan sonra biriken yap damladı ve yandı. Kedi işemiş gibi kokuyordu. Korktum ne oluyoruz diye. O kadar. Hah tabii arada benzin bitince reserve alıyorum bir de. Her benzinliğie girdiğimde km sayacını sıfırlıyorum. Şimdiye kadar yolda kalmadım benzin yüzünden ama reserve olayına dikkat ediyorum. Pegaso 650 ve KLE 500 kullandım şimdiye kadar. Başlangıç için iyi bir motor olduğunu düşünüyorum naçizane. Alçaktan çıkıp yüksekte oturunca emin ol daha çok keyif alacaksın.
Ağırlığı sorun oluyor alışamadım henüz. En büyük prblemi park sırasında yaşıyorum. İlk aldığımda 1-2 kez yatırdım. Halen yalpalıyorum bazen Smile Ama tekerlekler dönmeye başlayınca başka bir yaratık oluyor...

"Ben bir silah hayaliyim ama içimdeki kurşun gerçek"
Başa dön
alk22
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2007 9:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bazen şööle durumlarda zincir muhafazası olan plastik parça maşa nın üzerine atlayabiliyor;

O yüzden işaretlediğim yere bir lama demiri U şekline getirerek,monte ettiğimizde sorun çözülmekte;

Bunu ilk uygulayan kendisi de bir KLE kullanıcısı olan sevgili dostum Adnan ın motorundan daha yakın bir kesit.

Bu tarafları ziyaret ettiğinizde sorununuzu çözer,Kısaca Hand made in Adnan Mr. Green
Selamlar.

En son alk22 tarafından Pts Ekm 22, 2007 9:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
yelken_786
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ekm 18, 2007 10:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

alk22, lordlothar, Arkadaşlar çok teşekkür ederim defalerca tşk ederim verdiğiniz bilgilerden şu anda motoru inceleme şansım yok sadece internet üzerinden araştırma şansım oluyor oda boş kaldığım zamanlar mesai uzamazsa nöbetim olmazsa v.b gibi işden kaynaklanan sebeplerden dolayı.
Ben şu anda şark görevini tamamlamak için doğuda görev yapıyorum.Ve imkanlarında kısıtlı oldugu için bu şekilde ancak sizlerin sayesinde dogru karar verebilir kafamdaki sorulara daha çabuk yanıt bulabilirim düşüncesi vardı.Şu anda umdugundan daha az bir kısa sürede sorularıma cevap buldum diyebilirim.Tabi ki bunun nedeni sadece netten kaynaklanan bir durum değil sizin gibi degerli arkadaşlar sayesinde oldu.Şu anda kararım bu motor diyebilirim.Ama tabi ki takibe devam.Teknoloji değişiyor dünya dönüyor Smile
Belki o zamana kadar kawasaki bu motorda değişiklik yapar kim bilir belki benim için selesini alçaltırlar göstergeleri yenilerler Very Happy
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
5. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar