Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - uzun yolda xt125x

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

uzun yolda xt125x
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DuroRider
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2007 7:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Anlayabiliyorum seni bu aşamadaki hemen herkesin ve benim de yaşadığımız bi sendrom bu.
bin tane alternatif karşısında çaresiz kalıveriyo insan.
sanırım en güzeli parayı denkleştirip gözü karartıp biyerden başlamak.
Görüşmek üzere gezici...

Fotoğraf Çalışmalarım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Sahinoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2007 7:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dostum seni gerçekten çok iyi anlıyorum, kararsızlık insanı deli ediyor çünkü ben de 2 haftadır deli oluyordum ama sonunda dün buldum alacağım motoru. Zongshen ZS200'den yola çıkarak Honda XR650R'ye kadar geldim ve alacağım inşallah, nerdeeen nereye...

Bu arada ben yorum yapardım, aslında az çok biliyorum ama kendim bizzat denemediğim için olur da yanlış bilgi veririm diye vazgeçtim, ama kötü bir ifadeyle yazmışım sanki sana saygısızlık olmuş "bu kadar bilgi neyine yetmiyor" gibisinden, kusura bakmazsın umarım..

Kendinle ilgili biraz daha detay verirsen seçiminde sana yardımcı olabilirim çünkü 2 haftalık kafayı yemişliğin verdiği yoğun bilgi birikimi mevcut kafamda Mr. Green Mesela tecrüben nedir, tarzın nedir agresif mi sürersin usluca gitse sana yeter mi, yolda ve sert toprakta mı süreceksin yoksa hard-enduro hevesin var mı, bu arada en önemli sorulardan birisi de bütçen ne kadar? Motor işine yeni girsem de gerek büyüklerden gerek ing testlerden hatırı sayılır bilgi topladım, yararlanmak istersen kendini ve beklentilerini anlatman yeterli Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
gezici
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2007 8:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

öncelikle birbirimizi anladığımıza sevindim ben motoru daha çok gezi amaçlı kullanıcam dağlar taşlar ama giderkende illaki yolda sollamada yapıcam o yüzden birazda hız sahibi bi motor istiyorum tabi deneyimim olmadığı için birazda korkmuyo değilim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2007 8:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu arda da atladıgım bir iki şey daha var xt125 r modelinde dıjıtal avans ayarı yok olmadıgından yüksek rakımlı mevkılre çikarken çok zorlanırsın hatta durma noktasına bile gelebilir makına şu an ybr 125 in motoruyla bire bir anı sadece torkda ve bir ve ikinci viteste güç var kalkiş hızlı güzel yanı ama türkiye standartların da bana uyacak bir makına degil 200 ve 250 cc olmalı en az uzun yola gideceksen başlangiç için xl 200 tavsiye ederim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
gezici
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ağu 06, 2007 8:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

xt den vaz geçtim bana xl dışında çin malı olmayan tavsiye edbileceğiniz bişeyler varmı acaba
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar