Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kle için hangi çanta hangi koruma

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kle için hangi çanta hangi koruma

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 08, 2007 11:37 am    Mesaj konusu: kle için hangi çanta hangi koruma Alıntıyla Cevap Ver

Oldukça heyecanlı bir hafta olacak benim için. Kısmetse bu hafta alacağım motorumu. Aklıma ilk gelen soruları yazmak istedim.

KLE 500 için hırsızlığa karşı nasıl bir önlem almalıyım. Arkadaşlarım bir tane uzun boru klitlerden hediye ettiler bir yere kilitlemek için. Forumlarda ve internet sitelerinde disk kilidi ve başka tip kilitler de gördüm. Açıkçası motorun güvenliği çok düşündürüyor beni. Hemen kasko yaptırmak niyetindeyim ama o bir kaç gün bile beni düşündürüyor. Garaj yok, bina arasına bırakacağım. Zannımca hiç biri kesin çözüm değil ama caydırıcılık sırası ile ne gibi önlemler almam gerekiyor?

İkinci soru çanta meselesi. Hedefim olan 2 motorun da arkasında tpcase var. Ancak seyahat etmeyi seven birisi olarak bundan daha fazlasına ihtiyaç duyacağım gibi. KLE 500 ün yanlarında çanta takmak için düzenek yok sanırım. İnternette biraz araştırdım. Hem depo üstü için hem de arka taraf için yumuşak çantalar var.

Depo üstü çantalar için mıknatıslı yazıyor. Pek gözümde canlandıramadım Smile Tutuyor mu gerçekten o mıknatıslar? Küçük olan çantalar var. Hani telefon, gözlük, ufak tefek şeyler koymak için elverişli. Mutlaka bir tane gerekiyor. Siz endurocular motorlarınızda hangi çantaları kullanıyorsunuz?

Teşekkürler

Serhat

"Ben bir silah hayaliyim ama içimdeki kurşun gerçek"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hoca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Tem 09, 2007 6:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gıvı, nonfango kappa hepsı senın makınana uygun kardeşim. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
tt600inanc
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ekm 28, 2007 5:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

shad 44 litre çanta var hesaplı 1 ay kullandım 44 lt 200 ytl istiyorum telden ulaşabilirsiniz 0535 588 96 24 fiyatı bunun çok çok üstündedir
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
bakkeyfine
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ksm 08, 2007 9:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aranızda olmak güzel. bende kle 500 kullanıcısıyım.herkezi selamlar.sıkıntıların,sıkılmışların özgürlüğü istediği gibi tatmak isteyenler hızınız dilediğiniz gibi olsun
bakkeyfine
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar