Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ANKARA'DA Pegaso'cu OLMAK!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ANKARA'DA Pegaso'cu OLMAK!
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
horizon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 01, 2007 6:24 pm    Mesaj konusu: ANKARA'DA Pegaso'cu OLMAK! Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili arkadaşlar...artık bende uslandım..ve 15 hairanda pegaso 650 aldım. Fakattt..nereye ? Kime götürücem makinayı ? bakımı? huyu, suyu nedir? parçaları nereden alacağız? bilmiyorum.. ANkaradaki Aprilia kullanıcıları biraz bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler.
AliUfuk
Artık benimde bir Italyan Dilberim oldu! Çekik gözlü Japonları özleyecek miyim bakalım!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Tenere600
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Tem 10, 2007 12:08 pm    Mesaj konusu: Re: ANKARA'DA Pegaso'cu OLMAK! Alıntıyla Cevap Ver

horizon demiş ki:
Sevgili arkadaşlar...artık bende uslandım..ve 15 hairanda pegaso 650 aldım. Fakattt..nereye ? Kime götürücem makinayı ? bakımı? huyu, suyu nedir? parçaları nereden alacağız? bilmiyorum.. ANkaradaki Aprilia kullanıcıları biraz bilgi verebilir misiniz?
Teşekkürler.
AliUfuk
Artık benimde bir Italyan Dilberim oldu! Çekik gözlü Japonları özleyecek miyim bakalım!

Emek 4.cadde 44 numara. 4.44 motor

Bora Yurtören

2224343
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
JAK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Tem 10, 2007 7:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hocam kaç model?
ankara da mı aldın? bende ne zamandır düşünüyorum ama kararsızım. bmw servisi dibimde pegaso daha ekonomik en azından alırken Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
horizon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Tem 10, 2007 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

2004 model..
Hayır Ankaradan değil...Antalyadan aldımm..Ankara ve İstanbuldan bir daha motor alacağımı sanmıyorum..
Bende senin gibi düşünüyordum..İlk önce kafamda F650 GS olmadı Dakar diyordum..
Yaklaşık 2 ay yurt içi ve yurtdışı gruplarla yazıştım..Herkes çok farklı şeyler diyor..Mesela F650 mi almalıyım Yoksa aprilia mı? diye soru soruyorsun..Sana Suzıkı DL650 şahane motor diye cevap gönderiyorlar...Bunun yanında doyurucu cevap yazanlarda oldu..Kıyaslama yapan..artılarını eksilerini ortaya koyan..ama kararımı vermede yurt dışı kaynaklar daha etkili oldu..Asla gavurları övmüyorum ama..daha objektif düşünebiliyorlar diye düşünüyorum..Uzun lafın kısası..Gerek görünüşü, gerekse teknik özellikleri ve gerekse tarzıma yatkınlığı nedeni ile Pegasoya yöneldim. Strada ve Traili de inceledim..
Traile param yetmedi..Sad(
Pegasomu internet üzerinden Antalyada çok sevimli ve samimi bir beyden aldım (Erhan) Motora gayet güzel ve özenle binilmiş..Burdur Afyon Sivrihisar üzerinden geldim..600 km yaptım.. XT600E den sonra (benim eski emektar 99 model) bir hoşuma gitti motor anlatamam..Hayatımın en zevkli yolculuklarından birini yaptım.
Neyse gelelim senin sorunun bendeki cevabına..
cevap çok Basit:
ÇOK PARAN VARSA F650- AZ PARAN VARSA PEGASO İ.E
Bana dedikleri bu. Biraz araştırabilirsen sende motorun f650 ile aynı olduğunu göreceksin..performans f650 ile aynı.. hatta bazı alman kaynaklarda pegasonun f650 ye göre daha çok artısı bulunduğu yazılı..Yürüyeni zaten kendini kanıtlamış...
Hemen hemen hekes parça konusunda aprillanın problemli olduğunu bahane ediyor..BMW de dahil.. hangimiz istediğimiz parçayı şakgaadanak bulabilioruz? hiç birimiz...Genel sarf malzemelerinin dışında en güzide bayi -servis bile sizi bir hatta 2 hafta beklemeye alabiliyor..Neymiş stoklarımızda mevcut değilmiş o parça sipariş vermişler miş miş...bende internetten sipariş verebiliyorum..Hemde daha uygun fiyatlara.
Çok yazdım sanırım..
son cümlelerim..
ÇOK PARAN VARSA F650- AZ PARAN VARSA PEGASO İ.E AL!
Kal sağlıcakla..
ALiUfuk
JAK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Tem 10, 2007 9:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkürler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar