Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Honda Hornet ABS 600:lütfen yorum ve destek...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Honda Hornet ABS 600:lütfen yorum ve destek...
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 04, 2007 10:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lacivert, abi valla sildiklerimi yazarsam bana darılırsın , ama sen vaz geç bu sevdadan , ne olursa olsun 2 silindirin üzerine çıkma
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
lacivert
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 04, 2007 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Darılmam...yaz sevgili dost.
Dost acı söyler bilirsin.
Çizebilirdim ben, Abidin olsam:
"Siyah TRANSALP'imde kıvrılarak giden uzun ince bir yolda resmederek beni . &
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 05, 2007 7:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

lacivert, perşembe akşamı istanbuldayım , ısrarla kadıköye bizimle çay içmeye gelmeni isterim , yola cuma gece çıkacağım

Alıntı:

Darılmam...yaz sevgili dost.
Dost acı söyler bilirsin

Alıntı:

Çekincene ben de katılıyorum.Ama racing kullanan arkadaşlarım (ki profesyonel yarışıyorlar) inatla bu Hornet'in çok kolay kullanımlı olduğunu ve TA dan daha hafif ve yönetilebilir olduğunu belirttiler

bunu demişsin ya abicim , ben arkadaşlarını tanımam ama mutlaka iyi insanlardır , fakat benden 10 yaş büyük birine böyle yazdığım için peşin peşin özür dilerim Wink
abicim madem bu işi bilen arkadaşların var , en başından onlara sorup buradaki insanların enerjisini boşa tüketmezsin , sen ben uzun yol yapacağım dedin sana ta al dedik , bırak uzun yolu sen dere tepe uzun yol dedin , katmanduya gitmek hayalim var dedin Rolling Eyes nerde katmandu nerde hornet , bu ne yaman çelişki

böyle yaparak şöyle bir zarar veriyorsunuz motosiklet forumlarına Idea en baştan açtığın topikleri bundan 3 sene önce açmış olsa idin yazıalnlar dan 10 kat fazla cevap alırdın ama zaman içinde bir çok arkadaş senin gibi yaparak bu forumlarda yazan insanların enerjisini tüketti , sen yarın gidip bir hornet alsan ben emsal bir topiğe 3 ay sonra cevap bile yazmayabilirim , insan kendine neden yazayım diye soruyor Idea ama sen verilen tavsiyeler doğrultusunda davransan , burda sana cevap yazan arkadaşlar , bak evet ben kendi zamanımı buraya ayırıyorum ama bir faydam oluyor diyecek , sen ta alırsan ben sana yazdığım yazılar için mutlu olacağım ama hornet alırsan zaman kaybetmiş olacağım ,o kadar fotografı bilmemneyi hava atmak için değil , sana yanıt yazan adamın kim olduğunu ne olduğunu anla diye siteye ekliyoruz zaten , birde aldığın makine için üzeleceğim , bırak sen horneti falan 2 silindir motor bak hiç değilse

bu arada hornet nerde daha kolay kullanılıyormuş uzun yolda mı trafiktemi bozuk yoldamı ?
istanbula gelince ara sen beni hocam , biraz sert olduysada hakkını helal et Rolling Eyes
kapadokya
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 05, 2007 8:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

delimengi demiş ki:
.. biraz sert olduysada hakkını helal et Rolling Eyes

Bence sert olmadı Wink
Bu topici en başından beri takip ediyorum. Surprised
Bence delimengi arkadaşımız son derece makul bir yanıt verdi. Wink

Artık bundan gayrı karar senin .. Wink

Sevgiler..
lacivert
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Hzr 05, 2007 9:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Smile))
Sevgili Yusuf,
Seni kırdıysam üzgünüm, ama amacım asla bu değildi.
Arkadaşlarım yoktu, bu bana 3 yıldır gelen bir mümessil. (ilaç)
Tesadüfen geçen hafta ziyaretime geldi, ben ofisde değildim, ve o beklerken motorumla güya fiyakalı bir şekilde giriş yaptım.Yanında bir misafiri vardı ve motoruma ilgi gösterdiler.Misafiri motosiklet tamircisi ve kendisi yarışçı imiş. Very Happy
Yukarı çıktığımızda da masamda Honda katalogları vardı.Ben motorumu değiştireceğimi ve TA ya karar verdiğimi söyleyince konu açıldı.
Hornet'i onlar çok övdüler. (Ben hala TA alacağım) Bunun üzerine Google da arayarak okudum ve size de danıştım..
Konu bu.

Seni kırmak ya da sitedeki diğer dostları boşuna oyalamak gibi bir tavrım olduysa bağışlayın.

Perşembe çay içmeye geleceğim.
Ve sıfıra yakın bir TA var (1500km de 2006)
Uygun olursan birlikte ona bakarız.

Dostlukla... (herzaman.)

lacivert
Çizebilirdim ben, Abidin olsam:
"Siyah TRANSALP'imde kıvrılarak giden uzun ince bir yolda resmederek beni . &
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar