Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Ahhhh eski günler :(

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Ahhhh eski günler :(

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 17, 2005 4:13 pm    Mesaj konusu: Ahhhh eski günler :( Alıntıyla Cevap Ver

Bu Enduroculuk 1978'de benim kanıma girdi Twisted Evil o zamanlar Almanyada yaşıyordum millet o zamanların racing ler ile grup halinde dolaşırdı , ama ben nedense Alman Komşunu YAMAHA XT 500 Motoruna tutulmuştum Twisted Evil ben o zamanlar ilkokula giderdim ,ancak kalkmam gereken saaten daha erken kalkıyordum ,sırf komşum işe giderken o Motorun sesini duyayım diye , Twisted Evil bana o zamanlar bu aletin sesi cok hoş geliyordu ,kendine has karakteristik bir sesi vardı XT 500 Exclamation
Bu Motoru zaten o yıllarda hep Sert imajlı Endurocular kulanırdı ve bircoğu dünya turuna cıkardı Twisted Evil ve XT 500 gerçekten Enduro tarihine adını yazdırdı, ki zaten şimdiki son XT 660 in büyükbabasıdır Twisted Evil

o zamanlar benzin bidonları bağlanırdı yan canta olarak Twisted Evil givi mivi hikaye ,şimdiki endurocular anlamıyorum ( yok titreşim .yok rüzgar vs . konfor nerdeeeeeeeeeee ? Twisted Evil

buyrun 1978 model

1979 model

1980 model

ve 1981 model

işte ahhhhh eski günler ,herşey böyle başladı Evil or Very Mad

En son NTT tarafından Pts Oca 17, 2005 5:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 17, 2005 5:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu da benim ilk motosikletim. Suzuki 185. Wink
Tabii bunun 85 modeliydi. Ama pek farki yoktu.
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 17, 2005 5:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vaaaayyyy DD valla oda güzelmiş Twisted Evil o zamanlarda uzun yol yapan endurocuların en büyük sorunuları yakıt problemi oluyordu Twisted Evil çünkü o yıllarda aksesuar pek yoktu ( sonrada monte edilebilen Büyük depolar ) dolaysıyla adamlar Bidon bidon benzin taşırdı ,özellikle çöl geçişlerinde Evil or Very Mad yani belki ucundan en azından yakalamış olmanın mutluluğu var bende ,yani o makinelere dokunma şansım olduğuma cok seviniyorum Twisted Evil

TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Oca 17, 2005 5:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Resimler çok güzel Nuri akşam akşam yedin bitirdin beni Twisted Evil

Full yüklü motorizelere hiç dayanamıyorum.. Bende de yükleme manyaklığı var galba Twisted Evil 2 Sene evvel Sinop'da İzmirli bir arkadaşla karşılaşmıştım. İsmi Okay, İstanbul'da öğrenciydi sanırım. XT500 vardı ve motorla Karadeniz turuna çıkmış. Gelirken 2-3 sefer makine içine vermiş ama yinede yüzünden mutluluk eksik olmuyordu. Bizde gurup halinde gitmişiz Sinop'a ve Okay'la karşılaşınca adam babasını görmüş gibi sevindi yaw. Motorculuk bu işte hehe Wink

Tilifonu olsa gel siteye diyecem ama numarasını da kaybettim yaw tüüühh..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
beyazkartal
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 25, 2005 2:48 pm    Mesaj konusu: yükleme olayı Alıntıyla Cevap Ver

evet gökşin bey motoru yüklemek sanattır ben hasta oluyorum bayılıyorum o işe arkadaşlar abartıyorsun diyorlar ama nedense problem
çıktığında ismailde kesin vardır diyorlar o güzel oluyor tabi hiç bilmediğim
şehirlerde,yerlerde yüklü dolaşmak zor olsada çok zevkli ben birde camp,dağcılık malzemelerini yüklüyorum her yer doluyor çok extrem oluyor en kısa zamanda tekrar motorları yüklemek üzere selamlar

Smile
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar