Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 26 yıl sonra geri döndü(NSU Super MAX 1960)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

26 yıl sonra geri döndü(NSU Super MAX 1960)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Domi97
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Oca 30, 2007 8:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hoca güzel olmuş.. Ellerinize sağlık. Ben ümidi kesmiştim ama Ali'de, sizde inatcı çıktı.. İyi uğraştınız. Allah nazardan saklasın. Smile

Hasim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
erdem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 31, 2007 6:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bir insan için çocukluğundan kalma bir sesi tekrar duymak nasıl bir duygu olmalı?
uçan daireyi tekrar görmek?
ellerinize sağlık.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
enginsoyerdem
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Oca 31, 2007 10:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sizi alnınızdan öpmek istiyorum helal olsun ve özellikle teşekkür etmek istiyorum.
Çünkü eskiye karşı vermiş olduğunuz mücadele ve koruma hırsı takdire değer bir çalışma.
Benim yaşım 33.Aslen İstanbul'luyum,ama şu an Antalya'dayım.1985 yılından beri motosiklet kullanıyorum,babam eski bir BMW'ci,kendiside yaklaşık 48 senelik motorcu.Ben 2002 yılından beridir 1974 model BMW R60/6 motosiklet kullanıyorum,tamamen orijinal,yağmurda asla binmiyorum,yolda ıslak bir yer görürsem çok zorunlu olmadıkça kirlenmesin diye geçmiyorum.
İşte bu duygu böyle bir duygu,ancak bunu sizin ve benim gibi içinde hissedenler ve o hazzı yaşayanlar bunu bilirler.
Tekrar güle güle kullanın,aman ne olursunuz o motora gözünüz gibi bakın,çünkü çok kıymetli.
Sağlıklı,kazasız belasız,güzel günler dilerim.
SAYGILARIMLA.
Engin SOYERDEM.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 31, 2007 10:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eski bir motoru ayakta tutmak gerçekten çok güzel. Ben 90lıyım babam 62li ve dede yadigarım bir mobiletim var 60model babam çocuklugunda binermiş ona. Şu anda bi arkadasım binerken lastigi patladı o yüzden kullanılmıyor ama kullanılabilir durumda. Bos bir vaktimizde babamla elden gecirip orjinal rengine boyattıktan ve iyice parlattıktan sonra dedeme supriz yapmak istiyoruz... Her nekadar çekmesede eski bir mobilet oldugu için zevki ayrı. Garajda CR min yanında yatıyor.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
by_yazici
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Şub 01, 2007 8:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ali abi bu ne hal ?
motor mu topluyosun, stipriz mi yapıyosun yahu ?

biliyosun bizde topladık ümit kardeşimle. hemde iki-üç sene sürdü. ama senin gibi üstümüzü başımızı yırtıp, adale şov yapmadık böyle Very Happy .

(Elleriniz dert görmesin. çok güzel olmuş...)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
4. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar