Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - AYLA bizde HONDA cı yapın.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

AYLA bizde HONDA cı yapın.

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
can-59
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 25, 2006 10:24 pm    Mesaj konusu: AYLA bizde HONDA cı yapın. Alıntıyla Cevap Ver

AYLA arkadaşım bende HONDA grubuna üyeliğimi yazdım .hala kendi kaydımı göremiyorum.hayırdır ayırım mı var.yapmayın arkadaşlar bizde motorcuyuz hemde hondacıyız.sevgiler saygılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 26, 2006 9:05 am    Mesaj konusu: Re: AYLA bizde HONDA cı yapın. Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili can-59,
Öncelikle sitemize hoşgeldin. Sitede kalıcı ve mutlu olmanı dilerim. Bu hoşgeldin mesajının gecikmesinin sebebi benimle değil seninle ilgili. Tanışma mesajını yazmadığın için seni karşılayamadık ve az da olsa kim olduğunu, nerede olduğunu, ne yaptığını, neye bindiğini -Binmiyor da olabilirsin tabii bu bir şeyi değiştirmez- bilmiyoruz. Sadece bir iki mesajda satır aralarında Tekirdağ'dan Ayhan olduğun var ve bunu bulmam için epey uğraşmam gerekti.
Üyeliğini nereye yazdığını bilmiyorum ama herhangi bir yerde adını görmen gerekmiyor. Artık Honda grubunun bir üyesisin. Esasen her üye her gruba girip yazabildiği için bir grup listesi olmasınada gerek yok. Bu konuda rahat olabilirsin.

can-59 demiş ki:
hayırdır ayırım mı var.yapmayın arkadaşlar bizde motorcuyuz hemde hondacıyız.sevgiler saygılar.

İşte bu mesajı aceleyle bana yazdıran cümle bu. Ne ayrımı arkadaşlar . Neyin ayrımı. Birkaç kişi daha buna benzer şeyler yazdı. Artık endurocu.com'un farklı olduğunu; burada herhangi bir şekilde gruplaşma, ayrım, farklılık vs. gibi şeylerin yerine sadece dostluk, sevgi ve paylaşımın olduğunu, burada son derece sıcak ve samimi ortamları paylaştığımızı anlayalım ve hiç unutmayalım lütfen.
Sevgili Ayhan bu vesileyle tekrar hoşgeldin. Gönül rahatlığıyla sitende mutlu olmaya hazırlanabilirsin. Wink
Sevgiler. Smile
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
can-59
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 15, 2007 2:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kırmızı kelebeğim ve benim bir resmim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar