Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - A-RI-ZA-LI ' lar Delmece Yaylasındaydı (11 Aralık 2004)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

A-RI-ZA-LI ' lar Delmece Yaylasındaydı (11 Aralık 2004)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 16, 2004 11:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

torotoro demiş ki:
gezi harıka olmuşşş.keyıflı ve heyecanlı..hepinızı tbr ederim...bu gezıye bende gelicektim ama işlerden dolayı uymadı..ibo nun bibdiği dakar ın sahibi benim..bana motor kullanmayı doyum lokantasının sahibi mehmet abi ve ibo ögretti...bende yalovalıyım..saygılar..ayrıca bu siteyi bana angel77 çido öğretti...inşallah en yakın zamanda onunda motoru olucak..Smile Smile

Hocam HOŞGELDIN duva et Ibo o gün erken döndü, yoksa senin Dakarı bir Test olayına sokacatık ,bakalım bu BMW ler çamurda ,tepede,nasıl gidiyor diye Twisted Evil
neyseeeeeeeeee başka bir zamana Twisted Evil

Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 16, 2004 11:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

NTT demiş ki:
ayrıca Özhan Dostumu bu gezide ilk defa tanıdım ama sanki 20 yıllık tanışıyoruz gibi bir ortam oldu ,inanın sizden iyi olmasın ama oda A-RI-ZA-LI Twisted Evil Twisted Evil valla tam bir KTM fanatiği ki doğrusuda bu Twisted Evil Twisted Evil yok yok şaka bir yana Özhanla gezen olursa şunu bilsin bu adam her yola gelir, altındaki kısrağın şakası olmadığı gibi üstünde onu yöneten Orkestra Şefi ÖZHAN'nın da şakası yok Twisted Evil Twisted Evil adam gibi adam işte ,dört dörtlük!!!

Ayrıca Çamur İsmo yine Tarih yazdı Twisted Evil
Adamı Enduroseksuel Endurocu ilan ediyorum Twisted Evil
Çantada olanlar :
Topuk Kremi ,Gece ve Gündüz Kremi ,Tuvalet kağıdı , Çatal Bıcak ( ama kamp malzemesi değil ,bizzat Jumbo Marka 2004 koleksiyonu ) Twisted Evil bir cok sayamadığım başka şeyler Twisted Evil Twisted Evil

aaaa evet birde Atilla abimiz ,valla birşey yazılmaz onun hakında o Adamı yaşamak gerekiyor yazı ile olmaz Twisted Evil

Valla ben yazımdada bahsettim benim için dolu dolu çok güzel bi gezi oldu diye!.. en önemliside yeni arkadaşlar kazandım. Nuri nin de dediği sanki 20 yıllık dostmuşuz gibi takıldık bütün haftasonu; yani ben zaten frekansların uyacağına emindim nede olsa KTM ciyiz Smile arada bi tane YMH lı vardı ama o da yakında KTM ci olucak gibime gelio Smile)

İsmo benide bitirdi valla Smile habire bişiler çıkıo kardeşim adamın çantasından yani şu kadarını söliyim nuri unutmuş ama manikür seti bile çıktı yani o derece Smile Razz Confused

Ati Abiyi harbi yaşamak lazım deli deli Smile Twisted Evil görmeyen bilmez Smile

YAŞASIN A-RI-ZA-LI LAAARRRRRRRR Very Happy Laughing
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 16, 2004 11:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

LC4MILITARY400 demiş ki:
selam arkadaşlar ,öncelikle sizlerin husurunda Özhan kardeşime teşekkür etmek istiyorum, üşenmeden hiç bir detayı atlamadan yazıya döktüğü için,bazı arkadaşlar eleştirmekte haklı olabilir ama eminim bu geziye kim gelse ve ona bunun hikayesini yaz desek oda eminim bukadar detaylı yazardı.bukadar yazabilen bir kişi demek çok dolu dolu yaşamış o iki günü,bence sıkılan okumasın hatta resimlere bakmasın herşey bir tuşa basmakla başlar ve biter başka kanala geçmek gibi

Valla hocam ben zaten yazımı sıkılmadan okuyacak A-RI-ZA-LI-LAR VE POTANSİYEL A-RI-ZA-LI-LAR a yazmıştım Smile beğenildiğinede çok sevindim... beğenmeyenlerede diyecek çok bişiyim yok keyif onların ister okurlar ister okumazlar.....
Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş Arl 16, 2004 11:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

NTT demiş ki:
Ayrıca Çamur İsmo yine Tarih yazdı Twisted Evil
Adamı Enduroseksuel Endurocu ilan ediyorum Twisted Evil
Çantada olanlar :
Topuk Kremi ,Gece ve Gündüz Kremi ,Tuvalet kağıdı , Çatal Bıcak ( ama kamp malzemesi değil ,bizzat Jumbo Marka 2004 koleksiyonu ) Twisted Evil bir cok sayamadığım başka şeyler Twisted Evil Twisted Evil

Yamahacı kardeşime laf yok, sizi düşünmüş ve ne bulduysa çantaya atmış size de iilik yaramıyo be kardeşim. Nuri sayamadığın başka ne kaldı ki ben ona takıldım baba.. Bir ara PM'den yazışalım peh peh peh Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
HaRd_SaW
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 16, 2004 11:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B demiş ki:

Yamahacı kardeşime laf yok, sizi düşünmüş ve ne bulduysa çantaya atmış size de iilik yaramıyo be kardeşim. Nuri sayamadığın başka ne kaldı ki ben ona takıldım baba.. Bir ara PM'den yazışalım peh peh peh Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Yamahayada Yamahacı kardeşede kimse bişi diyemez canım ikiside kendilerini ispatlamış köklü kişilikler bizimkiler sadece latifee Twisted Evil Twisted Evil he KTM in yanına yaklaşamaz o ayrı Smile en azından diğer bazı markalardan daha ii Razz
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
6. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar