Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - MOTOR KARDEŞLİĞİ

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

MOTOR KARDEŞLİĞİ
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kandahar
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 17, 2011 9:38 am    Mesaj konusu: MOTOR KARDEŞLİĞİ Alıntıyla Cevap Ver

herkese meraba ağbilerim,ustalarım dostlarım.bi kaç zaman önce burda bi sıkıntımı yazmıştım statörle alakalı,sağolsun _face_ ağbi yardımcı oldu, ama bulduğumuz çıkma parçalara millet 300-400 fiyat çekiyor. sıfırının 150 ile 175 euro olduğu piyasa nasıl oluyoırda bu fiyatları istiyorlar.güya biz motorcular helede endurocular kardeş gibiyiz demi bunun adı motor kardeşliğimidir yoksa fırsatçılıkmı.çok üzülüyorum kızıyorum ama arada olan iyi niyetli ağbilerimiz var o yüzden bişey demiyorum kimseye.
adam motoru kazalı almış 1000 liraya bi parçasına 300 istiyor yani 3 parçadan motorun sermayesini çıkarıyor kalanıda kaktırıyor motorcu kardeşlerine,bunun adı ticaret değil,ahlakla hiç alakası yok zaten.
yakında çıkma işi biter, bakalım ne olcak ozaman.

nasılki korsana hayır diyor millet,bizde çıkmaya hayır diyecez,yapacak bişey kalmıyor.daha temiz, daha ahlaklı ticaret yapalım, yedek parçacı arkadaşlar lütfen.
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Şub 17, 2011 9:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

al benden de o kadar,
F650 Sibopları tanesi 45Euro SIFIRI.....Çıkması 150 TL.
Egzantirik zinciri rayı 10 sterlin SIFIRI....Çıkması 100 TL
Debriyaj Karbonfiber 7 sterlin/ad*7=49Sterlin SIFIRI....dandik marka 170TL

bütün parçalarını dışardan getirt kandahar. hepsi orjinal. forumdaki pek çok üye bu yolu tercih ediyor.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
burhan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Şub 17, 2011 10:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kandahar çıkma parça satanlarla motorcuyu karıştırmayalım,
malesef fırsatları değerlendirmek isteyen vicdansız insanlar bu ülkede fazlasıyla var,
adam ticaret yapıyor, ama kendine göre haklı ama haksız,
ben zorla satmıyorum ister al ister alma diyor,
orj getirtmeyi destekliyorum bu konuda fikirleri olan yazsın,
elimizdeki yedek ya da çıkma malzemeleride paylaşalım derim,
fakat bu durumda burasıda pazar yerine döner,
özel mesaj kullanılmalı alternatif fikri olan varmı?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Prş Şub 17, 2011 11:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İşte benim en büyük sıkıntım bu idi... O yüzden açtığım fiyat kavgası... Ama bir noktadan sonra yapacak hiç bir şey kalmıyor... Evil or Very Mad

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
kandahar
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 17, 2011 1:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ağbicim ben kendimce burdaki,dostlarıma şu iyilikleri hiç çekinmeden yaparım.granaj dökümü, ve tornada halledilebilecek her türlü iş.kendim organize sanayide bi imalat fabriasında çalışıyorum ve bi ihtiyacım olduğunda ustalar hallediyorlar,sizler içinde yaparım seve seve hemde.granaj kaporta işi ise en yakın arkadaşım bölgenin birinci sınıf usatsıdır,boyada resmen harikalar yaratıyor, onuda malzemesini kendiniz almak kaydıyla zevkle yaparız yine.elbetteki paylaşalım, elimizde fazladan parça varsa. mesela, arka lastiğimi değiştirecem, ama çıkanı atmıycam birinin acil ihtiyacı olur bir süreliğine gönderirim kullanır.bence sorunları dısarı çıkarmadan burda halledelim.
burhan ağbi senide kırdıysam özür, çıkma satanlardan kastım şuydu, benim bi motoum var ama sıkıntısını gideremiyorum parça olarak satıyorum,işte bu çıkmacı değil motorunu parçalayıp satan sürücü.herkes ekmek yesin ev geçindiriyor ama bunu yaparkende bizim evin direğini sökmesin Smile))
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar