Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - zincir problemi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

zincir problemi
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 09, 2006 8:44 am    Mesaj konusu: zincir problemi Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar Pegaso için zincir aldım. Enteresan bir durum var sizlere soriim dedim.
www.af1racing.com bilindiği üzere aprilia yedek parçalarını online satan bir site. Pegaso Zinciri için 5.20 diyor diğer taraftan regina'nın official sitesinde de 650 ie pegaso için zincir özelliklerine baktığımda aynı ölçüyü yani 5.20 yi veriyor.
Gariplik şu ki pegaso'nun kendi forumlarında 5.25 diyor. Anlamadım durumu tabiki. Bileniniz varmı. Örneğin f650 nin zinciri kaçlıktır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
mustafa1967
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Tem 26, 2006 12:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam kardeşim bende xjr 1200 yamaha var 1998 model sıfır almıştım hala biniyorum birde kle 500 veya pegaso 650 düşünüyorum karar veremedim bana yardımcı olurmusun hangisine karar veriyim biraz bilgi verirsen memnun olurum teşekkürler
Başa dön
ruler
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Tem 26, 2006 1:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mustafa1967 demiş ki:
selam kardeşim bende xjr 1200 yamaha var 1998 model sıfır almıştım hala biniyorum birde kle 500 veya pegaso 650 düşünüyorum karar veremedim bana yardımcı olurmusun hangisine karar veriyim biraz bilgi verirsen memnun olurum teşekkürler

Yaa mustafa adam ne yazmış sen ne yazıyorsun.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Tem 27, 2006 8:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

walla mustafa!! KLE Ruler in eski motoru, pegaso da benim şimdiki motorum. Pegaso oldukça keyifli, atak ve hafif bir motor. Vibrasyonu olabildiğince düşük performansı da yüksek. Ben kullanımından oldukça memnunum, özelliklede şehir içinde. Buna rağmen motorumun ömrünün çoğu uzun yollarda geçtiğinden rahatlıkla söyleyebilirimki uzun yolu da sorunsuzdur. Hekleki depo 21 lt olunca:D 2002 ye kadar karbüratörlü ancak 2002 ve üstü enjeksiyonlu motora sahiptir. Motor özellikleri f650 ile aynı sayılabilir. Tek farkı F650 4 sübap pegaso 5 sübaptır. Sesinden de anlaşılır zaten:D Ruler sana kle 500 konusunda da bilgi verecektir tahmin ediyorum.
Başa dön
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Tem 27, 2006 8:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu arada 520 zincir ölçüsü ok dir Mr. Green
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar