Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Yine motorlandım

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Yine motorlandım
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Invisible
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 30, 2004 1:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hahaha. DD alemsin gerçekten.. Very Happy Ben bu resmi ikitekerde de kullanırım.. Wink

Uğrucan yok be en iyi motor Varadero konusu ayrı.

Bene hala 650 segmentte DL 650 üsütne tanımam. Al ömür boyu kullan. Uuzn yol dersne konforlu ve güçlü. Yükle yükle git istediğin uzunlukta yola. Ne yorulursun ne keyfin azalır. İstersen basarsın 195'e kitler gidersin, istersne tıngır mıngır gidersin.

Şehir içi dersen sorunszu rahat.

İstersen dağa tepeye kaçar hoplayıp zıplayamasan da her tür yola dereye girersin.

Hem cok amaçlı hem güçlü hem konforlu. Ben inan tekrar DL 650 bile alabilridm. Bakma sen denk geldi uygun bier fırsat (GÖmüyü açtım Wink ) zaten beğendiğim bir motor olan Varaderoyu aldım..

Elebtet zaman geçsin bazı gözlemleirmi yazacğaım. Şu an cok erken baız şeyleir yazmak için. Mesela Varadero gidonu daha açılı dönebiliyor sğaa sola. Yavas manevralarda ve ayaklar yerde manevralarda cok daha rahat. Ama selesi daha geniş ve konforlu olmakla birlikte DL 650'ninki daha yumuşak ve konforluydu. Bu 350 km yapınca ağrı yaptı biraz.

ABS var bu mükemmel ama ABS devre dışı bırakılamaması cok üzdü beni.

Ama rodajdayken şöyle bir denedim 350 km den sonra. Mübarek gaza dokununca HORRRR gidiyor. Gerçi DL 650 de cok atak ama bu 150 den sonra açılıyor mübarek. Ama daha zorlamadım hemen bıraktım. Rodaj bitisn, ondna sonra..

Ayrıntılı bir görüş yazacağam yakın zamanda.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar