Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 27/11/2004 yalova kar savası

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

27/11/2004 yalova kar savası
Sayfa 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 28, 2004 4:51 pm    Mesaj konusu: 27/11/2004 yalova kar savası Alıntıyla Cevap Ver

Selam yol dostlari,

Yalova arazi gezisi ile ilgili ayrintilari sunuyorum, Asagidaki gezi plani gelen motorlarin cinsine gore ve hava durumuna gore degisiklik gosterebilir;

27 Kasim Cumartesi gunu sabah 09:00 da Yalova da bulusuyoruz, Yalova da sabah kahvaltisi ve yakit ikmalinden sonra;

Yalova - Termal Kaplicalari ( 12 km.)

Termal Kaplicalari(N 40 36' 17.94'' - E 29 10' 28.61'' ) - Sudusen Selalesi ( 7 km. ) Sudusen Selalesi; (N 40 35' 25.03'' - E 29 9' 58.78'' ) Yalova Termal Uvezpinar Koyunden 8 km. uzakta gizlenmis Samanli Daglari'nin selalelerinden biri. Şelale ve çevresi eşsiz doğal güzelliklere sahiptir.Şelaleye giden yol,mükemmel bir doğa yürüyüş (Trekking) parkuru olup,yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerce yoğun olarak tercih edilmektedir.Şelale'ye çıkan yol güzergahında eşsiz bir baraj gölü,deniz ve doğa manzarası mevcuttur ki,bu güzergah foto safari,doğa yürüyüşü ve piknik alanı olarak kullanılmaktadır.
Hava ve kar durumuna gore;
Erikli Yaylasi ve Delmece Yaylasina cikmaya
calisacagiz;(40,5916499971806-29,0363931949548)
Delmece Yaylası:Kocadere ve Teşvikiye beldelerinin güneyinde yer alan Erikli ve Delmece yaylalarıdır. Delmece Yaylası içerisinde Yalova'nın tek doğal Göl'ü "Dipsiz Göl" adı ile bilinen krater göl'ü bulunmaktadır. Bu yaylalar büyük oranda; çam, meşe,kestane ve ıhlamur ağaçlarından oluşan ormanlarla kaplıdır.

Tek silindirli endurolarla gelinmesi tavsiye olunur, Mumkun oldugunca sıkı seyler giymek lazim, yedek olarak gerektiginde iceriye giymek icin çorap ve içlik malzeme alinmalidir, cikolata ve seker cinsi yiyecek yanda tasinmalidir.
Bu yazi ENDUROCU tarafindan yazilmistir.

Merhaba arkadaslar evet hicte abarmiyoruz bu havada bu yaziyi okuyunca ve normal bir yayla gezintisi falan deyince atladim,bende geliyorum diye.NTT abimle nami diger (Nuriii) abim benim be Very Happy msn de mesajlasip cumartesi sabahi yalovada saat 9:00 da bulusup kahvalti yapacak oradanda meshur yalova yaylalarina vuracaktik kendimizi.
Bunun oncesinde konuyu cok dagitmayarak bursadan hareketimizi fotoyla olumsuzlestirelim ondan sonra yazilarin devami gelecek insallah hadi bakalim senlik basliyooo
Very Happy Very Happy

Hiç birseyden habersiz neseyle yalovaya gidiyoruz Very Happy

Hiç biseyden habersiz nasilda suzuluyo yolda DR 800 Twisted Evil

Sabah manzarasi Harikaaaa

Evet ve planladigimiz gibi Yalova'ya ulasiyoruz.Bizi karsiliyan DOYUM Lokantasi Sahibi Mehmet UZER Abimiz ve Yalova'nin biricik ögretmeni,motorcu adayi,guzel kızı ANGEL77 (Çigdem) Karsiliyor.
He unutmadan Mehmet abimiz ve oglu İbrahim'de motor'a gonul vermis birer kisi yalova'ya ugrayipta yanlarina ugramayanlarida sopayla kovaliyorlarmis bilginize Very Happy
Bizden 20 dk sonrada istanbul grubu geliyor

Sofrada birsey gozukmesede gelen corbalar ve sucuklu yumurtalar harikaydi ellerinize saglik Very Happy

Evet kahvalti bitti ve yola koyulma zamanimiz geldi,bundan sonraki durak benzin istasyonu ve yakit ikmali

Benzinlikten cikiyoruz ve yayla yoluna dogru hareket basliyor

Evet evet sasirmadiniz bunlar yayla yolunun baslangici daha yani yol dedikleri yerlerden nasil bahsediyolarsa Lc4 ve Endurocu gps lerini ayarliyolar DATA'lar yükleniyor Hahahahhah NTT abi yalanmi Very Happy Razz
ve gelecek olan göruntülere yazi yazmiyorum size bırakıyorum...

Tabiii transalp bu yollarda iki kisi biraz zorlaniyor ve bursa grubundan emre ve hakan
kara olan asırı ilgillerinden dolayida atiyolar kendilerini yere.
Sag ayak diz kapagindan yaralanan emreee Very Happy Twisted Evil
hani kedi bisini gormus hesabi geri donuyorlar sagligida iyi Very Happy

Yulok dönüs yolunda

Evettttt ve emrenin bittigi an bu andin nurii abiii Very Happy Twisted Evil
nasil poz ama Very Happy
emre ayagina buz kompresyonu yapa dursun biz yolumuza devam

Bursa grubunu catrak'ta birakip biz kesfetmek uzere hareket ediyoruz.

Yerde kar hava'da gunes super bir hava vardi

Emre'nin hakan'i baston olarak kullandigi an Very Happy Twisted Evil

ya evet hakan ve emrenin motor ustunde tek fotolari,gölge oyunu gibi dimi Razz Razz

Evet buda benim yalova dönusumden son fotom.Bu camurlar doganin eseri diildir arkadaslar.
NTT varya o yapti, sen deneyimsizsin benim arkamdan ayrilma dedi ve en camurlu bölgede bir gaz açti benim ve motorun hali iste bu ve bu hareketi iki kere yapti. Very Happy Twisted Evil
Hadi birincisini yedin ikincisine ne oluyo diyeceksiniz ama dagdayiz arkadaslar ve NTT baya iri bi abimiz kendimi zorlamadan teslim ettim kollarina Confused Sad Embarassed

şaka bi yana olagan ustu fotolar aslinda ENDUROCU'da ben sabirsizlikla geldim ve forum'u actim gerisi sana kalmis murat abi.
C.tesi gunkü gezide bulunan butun arkadaslara cok tesekkur ediyor ve hepsinin yurekten kutluyorum.Sagolun varolun,

En son xl200 tarafından Pzr Ksm 28, 2004 8:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
kafi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 28, 2004 6:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Boyle bir geziden Emre’nin ayaginin sakatlanmasindan dolayi ayrilmak bizleri daha fazla üzdü.
Gönül isterdiki biz de sonuna kadar bu serüvende beraber yol alarak
bu heyecana ortak olalim.
Kismet degilmis. Fakat Ibrahim’in anlatimlariyla oralara gelmis kadar
olduk. Diger fotolari sabirsizlikla bekliyoruz.
Cok güzel bir geziydi. Katilmis olan bütün arkadaslara tesekkür ederiz.
Görüsmek üzre byeeee
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pzr Ksm 28, 2004 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İbrahim, resimleri ve gezi raporunuzu bir çırpıda okudum. Aslında bilgisayarın başına oturacak ne halim nede takatim kaldı. Bizde bugün dağlara vurduk 10 motor, raporları pazartesi günü atacağım. Sizin ekip mükemmel valla - çok iyi eğlendiğiniz belli. Bursa ve istanbul grubu iyi buluşmuşsunuz Razz

Ekipte kafa dengi arkadaşlar da olunca tadına doyum olmaz eminim. Fakat Emre arkadaşımıza çok geçmiş olsun diyorum. Bu tip gezilerde herşeye ve her türlü sürprize hazırlıklı olmak lazım. Allah'dan büyük bir sakatlık olmamış fazla. Morallerinizi yüksek tutun! Wink

Yorgunluğu da 1 gün sonra çıkar - öğlene kadar uyudunuz dimi Wink

Bütün gruba selamlar gönderiyorum..

Haftaya program neresi??

Keşke yakın olsak da ortada bir yerlerde buluşsak ne iyi olurdu dimi hehe Razz

Ellerinize kollarınıza sağlık - tebrikler...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 28, 2004 6:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yaaa abi ne demessin NTT Bi kafa dengi bi kafa dengi anlatamam arkasinda kal bak neler oluyoo Very Happy Twisted Evil
Yalovadaki butun topraklarin tadina baktim biliyonmu seennn Rolling Eyes
Abi valla iki sehir arasi en guzel yer ankara biz 430 km geliriz siz 370 falan tam ortada bulusuruz abi yapalim yani.
ben bu gazla varya nerelere cikarim.
Ankara grubunuda toplariz NTT su atilla abiyle ve endurocuyla bi goruste Su ankara DATA'larini bi çıkarsinlar ha... Very Happy Very Happy Very Happy
Başa dön
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 29, 2004 9:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Vya canina, harika bir gezi olmus...kiskandim dogrusu. Bravo size...ve paylastiginiz icin tesekkurler. Very Happy

Bu arada Emre sana gecmis olsun, ciddi bir sey degildir umarim... Dizligin vardi degi mi? Confused
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Sonraki
1. sayfa (Toplam 14 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar