Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Transalpimi teslim alamıyorum!!!! kredi sorunu

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Transalpimi teslim alamıyorum!!!! kredi sorunu
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
transalpp_fatih
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 11:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sanchez, her işte bir hayır vardır diyelim... sağlık olsun acele etme akbankla çalışmayı bende istemiyorum, bize çok kelekleri oldu... geçmiş olsun tekrar, geç olsunda güç olmasın

**VArEdErOTeAm**
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ada
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 11:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

umarım en kısa zamanda sorun hallolur ve motorunuza kavuşursunuz. Gerçekten çok sıkıntı verici bir durum Sad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
sanchez
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 1:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar çok teşekkür ederim desteğiniz için. ece sanada teşekkürler. ne güzel de konuşmuştuk o kadar. bide sana gelecektim aksesuar vs için. şimdi onlarda havada gibi görünüyor!

ben bu ümitsizliğe düştüğümde aynı zamandada ilan vermiştim kredi çıkmayacak diye. ve 13.400 gibi bir fiyatada müşteri çıktı... ama ne zaman!!! beni bankadan arayıp diğer düşük maaşla çalıştığım yerin yazısını daha düşük bir kredi için onayladıklarını haber vermelerinden tam 15 dk sonraa... güleyimmi ağlayayımmı bilemedim. neye sevineceğimide bilemedim!

şimdi motorumun alıcısıda var, ama kredimde var tabi düşük bir kredi ama şöle işimi görüyor;

ben 5 alacakken krediyi 7 olsun dedim, 2 de cepte dursun arkaya çanta, koruma demiri ve kasko(yada güvenlik cihazı) için elimde olur hemde paraya yazın sıkışma ightimalim var o zamana buluntu olur krediyi aksatmam diye!
ama şimdi banka 5.5 verecek ve elimdeki kalan parada gidecek. şimdi bu gece bunları yazıyorum ama yarına kesin bir karar vermiş, siz belki bana cvplar yazdığınızda, ben yarın okurken 2 yoldan birini seçmiş olacam!

ya transalpi alıp riskli ve sıkıntılı zamanlar geçirecem enazından kışa kadar, yada onu bu fiyata satıp kendi cebimden sıfır (belki 2005 te olur) piaggio x9-250 yada x8 alıp enazından maddi olarak kafam rahat işimi görecem şehir içinde..

önceki motorum x9-180 di 2001 model ve şimdi TAya geçmeyi gerçekten çok istiyorum!!! işin kötüsü TAnın kaskosunuda yaptıramıcam hemen:( gece uykuda tutmaz artık... off off dert ya dert!!! alsanda dert almasanda!!

nereden bulaştı bu hastalık yaa:) bu arada benim güzel motorum 2 haftadır beni bekliyo orada gelip onu alayım diye....
MAQARA
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 11:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

al TA yı da bitsin şu işkence Smile
biraz istanbul dışına çıkarsın yazda geldi zaten
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 3:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

iyiki kardeşbankım var hiç muhaattaap olmuyorum şu bankacı milletiyle Laughing
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
2. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar