Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Yakıt Pompası arızası

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Yakıt Pompası arızası
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 10, 2006 7:54 am    Mesaj konusu: Yakıt Pompası arızası Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar son gülerde, sanırım kullandığım benzinin kötülüğünde dolayı bir penzin pompası problemim oldu. İlk başta buji sandık ama o da yalan çıktıVery Happy
Her neyse uzun lafın kısası şimdi benzin pompası almam gerekiyor ancak inanılmaz fiyatlar dan bahsediliyor. Bu motorlara uyan mitsubishi marka bir aracın benzin pompası olduğunu işitmiştim. Haberi olan var diye bir yaziim istedim. Yada çıkma falan bulabileceğim biryer?? Şimdiden teşekkürler.
Ha bu arada motor pegaso650ie:D
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Tenere600
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Nis 10, 2006 8:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

okantezer, GS ile aynı olabilirmi birde BMW ye sorsan.Bazı parçalarda BMW Aprilia'dan ucuz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Nis 25, 2006 3:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yaw ben bu yakıt pompasını değiştirdim sonunda:D Motor çalışır durum da ancak cikle açıkken motor arada teklemeye devam ediyor ve arada sırada yoldayken gaz yemiyip yığılıyor. Başka bir problemi var sanırım. Bu belişrtiler kimseye tanıdık geliyor mu acaba??
Başa dön
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal May 30, 2006 8:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar ben bu yukarıdaki sorunu hala çözemedim. Bu motorun benzin pompasının standart değerlerine de bir türlü ulaşamadım. Kaç bar basar kaç watt kaç amper çeker vs... Bilen varsa ve bana yazarsa memnun olurum.
Başa dön
trenox
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Oca 16, 2007 11:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

jikle açıkken değilde,yolda giderken motorum tekliyor ara ara. bujileri değiştirdim, hava filtresini değiştirdim. servisine götürdüm injeksiyona baktı. enjektör bushları yerinden çıkmış(ya da onun gibi bişey söyledi) elektronik devresinde kirlenme varmış v.s. geçen deneme amaçlı biraz yol yaptım gene aynı şey yaptı.devir 5000 civarı giderken motor bayılmaya başladı ani olarak. stop etmedi ama devir 4000 lere düşüp tekrar 5000lere geliyor. bu baya sürdü. aynı sorun mu acaba? arkadaşım ne yaptın sen sonuç olarak?servisi filtreyi değiştirmek lazım dedi
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar