Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - klr 250 üzerine..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

klr 250 üzerine..
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ktmspecial
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pzr Nis 09, 2006 3:54 pm    Mesaj konusu: klr 250 üzerine.. Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba herkese.
KLE ve KLR 650 ler almış başını gitmiş. Ama klr 250 lerden bahseden yok. Neden yok ? en son 98 modeli bulunduğu için ve 98 den yukarısını Z moto getirmediği için. KLR 250 yi Türkiye'ye getirseler KLR 650 lerin papucunu dama atacağından eminim. 250 lik endurular içinde en iyi performans tork ve ataklık KLR 250 de mevcut. Ama nedense Bu ülkeye 650 lik dışında enduro gelmemekte. Bende KLR 250 var 89 model. Parçasını bulabilmek imkansız gibi bişey. Bi eksantrik kamına 350 euro istiyolar. Parça gerektiren canım makineler bu yüzden yatıyo. Bendeki makine 89 model olmasına rağmen ataklığın ve gücü beni kendine aşık etti. Çok söktüm taktım an geldi söküp takmaktan bıktım ama klr 250 den vazgeçemedim. Sıhatli bir KLR250 ye binenler bilirki 250 nin üzerinde bir enduroyo binmek gereksizdir. Yakıt ve güç olarak 250 nin üstü gereksizdir. KLR 250 İstediğiniz herşeyi karşılayacak bi makinedir. Yol tutuşu binim keyfi ve ataklığı. KLR 650 ler güzel makineler ama 250 varken gereksizler bence. Ama bende bu gidişler yeni klr 250 gelmezse klr650 alacağım gibi. Klr başlı başına güzel makine. Benim gibi 250 lik klr kullananlarıda burada beklerim. Motor sorunlarımız için birbirimize yardımcı oluruz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
cooper
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Nis 09, 2006 5:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

belkı arazıde doğru diyor olabilirsın hafifliğinden ama yolda zannetmıyorum dostum 650 nın yerını tutabıleceğini
Başa dön
sekoucdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Nis 09, 2006 9:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ktmspecial, dostum artık klr 650 de gelmiyo bilgine.
Başa dön
zorro
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Nis 09, 2006 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ktmspecial anladığim kadarıylan sen iyi bir KLR cisin malesef yakınmış olduğun
parça sorununu KLR olarak hepimiz yaşıyaruz ama KLR olsu tahtadan olsun

KLR 600
Başa dön
xtremetawsan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Nis 11, 2006 6:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende bu motosiklet üzerinde bayağı durdum, internette yaptığım araştırmalarda bu motosikleti Türkiye de hak ettiği saygıyı almadığını gördüm, hatta 2. el de olsa alma kararımdan bir tamirci arkadaşımın tavsiyesi üzerine vazgeçtim, arkadaşım parçaları bulabileceğimizi ama astarının bize kılıfından daha pahalıya mal olacağını söyledi ve beni vazgeçirdi ama halen bir yarım çan çin çon bişi almaktansa al Klr 250 diyor. Bakalım önce maddi durumları toparlayım motosiklete bütçe ayırayım, o zaman şekillenecek çan çin çon bişimi yoksa klr mi.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Kawasaki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar