Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motosiklet Grupları

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motosiklet Grupları
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Ksm 22, 2004 2:08 pm    Mesaj konusu: Motosiklet Grupları Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar Merhaba,

Forumlarda "Motosiklet Grupları" oluşturduk. Aslında bu fikir ilk olarak EnduroCu'dan geldi ve benimde hoşuma gitti. Artık isteyen üyelerimiz bundan böyle motorunun markası ve modeline göre ilgili gruba üye olabilecekler. Üye olmak için Forum'ları tıklayın - üst menüden "Gruplar" linkine girin. Seçeneklerden grubunuzu seçin ve üyelik için başvurun Wink Üye olmayanlar board'daki mesajları okuyacaklar ancak cevap ve yorum yazamayacaklardır.

Ayrıca gruba üye olan üyeler puanlama sistemine de üye olmuş olacaklar. Bu şekilde forumlara katılımı da artırmış olacağız ok.

Mesela;

- Sitemizi Arkadaşına Önerdiğinde, (5 Puan)
- Yazdığı Haber Yayınladığında, (5 Puan)
- Haber Yorumlarına katıldığında, (1 Puan)
- Arkadaşına gönderilen Haberler, (2 Puan)
- Bir Habere Oy Verdiğinde, (1 Puan)
- Bir Ankete Katıldığında, (1 Puan)
- Bir Ankete Yorum Yazdığında, (1 Puan)
- Forumlara Yeni Mesaj Yolladığında, (2 Puan)
- Forumlara Cevap Yazdığında, (1 Puan)
- İncelemelere Yorum Yazdığında (2 Puan)

Kazanacaklardır... Toplam puanlama hesabı "100" üzerinden yapılacaktır.

Gruplara üyelik girişlerini "Grup Moderatörleri" onaylayacaktır. Üyelikleri onaylanan üyeler sistem tarafından e-mail ile haberdar edilecektir.

Sizde kendi gurubunuzu oluşturun ve hemen üyeolun Wink

Selamlar...

En son TA6B tarafından Pts Ksm 22, 2004 2:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
CemCeminay
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 22, 2004 2:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Her zamanki gibi güzel bir yenilik Tebrikler Cool

Cem ULUSAL
ICQ#: 87130019
MSN: ulusalcem@hotmail.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 22, 2004 3:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hondacilar buraya yumruk havayaaaa
Ne demisler ve demeye devam edecekler!.
AL BIR HONDA KALMA YOLDA...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Ksm 22, 2004 8:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Buradayım Xl200 (Pardonn kırmızı NX4 diyecektim..) Yumruğum da havada.Sevgilerimle.
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 03, 2004 4:12 am    Mesaj konusu: Re: Motosiklet Grupları Alıntıyla Cevap Ver

Iyi de "uye" olmaya ne gerek var onu anlamadim... Confused

Ben begenmedim bu uye olup baska gruba mesaj yazamama filan... Ustelik forumda motoru bile olmayanlar olacak, bunlar var, pek cok motor konusunda bilgi sahibi olan var...filan. Tuhaf bir uygulama ve alt gruplasmalara neden olacak. Zaten hepi topu 8-10 kisi var burada boluculuk yerine birlestiricilik yoluna gitmek lazim. Burada hem adamlari boluyoruz, hemde bibirlerine karismasinlar diye aralarina duvar oruyoruz... Ne bileyim bence yanlis.

Benim forumlarda gordugum sudur, ne kadar cok konu basligi olursa forum o kadar takip edilmesi zor hale geliyor, uyeler birbirlerinden o kadar uzaklasiyorlar.

Eskiden forumlarda hic konu basligi olmazdi, sadec tek bir forum ve yazismalar olrdu (orn. anet.hobi.motosiklet te halen oldugu guibi) o tur forumlardaki muhabbet her zaman en iyisi olmustur. evet 4-5 gruba bolmek, geziler, sohbet, teknik, 2.el gibi alt gruplar olusturmak iyi de artik bunlarin da alt gruplarini icat etmeye basladinizmiydi forum icinden cikilmaz hale gelir. Hangimizin butun bu gruplari tek tek dolasacak vakti var? Benden soylemesi.
------------------------------

Bu arada ben butun gruplara uye olmak istiyorum, nasil yapilacagini kiviramadim, lutfen yardimci olun.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
1. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar