Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motosiklet Grupları

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motosiklet Grupları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
AGIRABI
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 11:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar Merhaba,

Ben yukarida yazilanlarin hepsini okudum. Sahsi dusncemi sizinle paylasmak istiyorum. Ben bu siteye adi " enduruco.com " oldugu icin geldim. Butun enduro kullananlar ile tanisip kaynasmak icin.

Yani gruplasmak yapmak sitenin pek adina uymuyor bende DD ustada katiliyorum.

Saygilarimla,

cozkaraca
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 11:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cozkaraca demiş ki:
Arkadaslar Merhaba,

Ben yukarida yazilanlarin hepsini okudum. Sahsi dusncemi sizinle paylasmak istiyorum. Ben bu siteye adi " enduruco.com " oldugu icin geldim. Butun enduro kullananlar ile tanisip kaynasmak icin.

Yani gruplasmak yapmak sitenin pek adina uymuyor bende DD ustada katiliyorum.

Saygilarimla,

cozkaraca

hocam ne gruplaşması yahu Twisted Evil Twisted Evil yanlış anlaşılma olmasın diye yazıyorum ,hocam bu sadece Markaları birbirinden ayırıp ve ona göre ilgili markalar bölümünde yapılan bir teknik/bilgi alışverişi için ayrıldı ,ki bana sorarsan cok'da başarılı oldu , en azından bir teknik bilgiyi veya sorulan soruları o ilgili markanın başlığı altında toplanmış olur ve daha sonra merak eden birisinin girip bakması ,okuması ve bulması daha kolay olmuş olur ! onun dışındaki gruplaşmanın olması bu sitede biraz imkansız gibi gözükmekte cünkü coğumuz bir aileden öte olduk ve bunun böyle kalması için zaten asıl görev yine bizlere düşüyor ,bu nedenle için rahat olsun hocam Wink herşeyden önce dostluğumuz ön planda !!!
okuryazar
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Nis 12, 2005 12:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bugüne kadar ki uygulama bunun bir guruplaşma değil aksine bir hoşluk,bir zenginlik olduğunu gösterdi zaten.Bence de içimiz rahat olmalı.Görünen o ki şu sitede elde ettiklerimiz kolay kaybedilecek şeyler değil.Hepinize sevgilerimi sunuyorum.
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
martin
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Nis 14, 2005 9:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

vallaha kafam karisti denisik grup olunca arkadaslara biraz da irtibati kesmis gibi oluyor,yani arkadasim ktm ci ise ben suzuki ciysem suzuki grubuna devamli latilmak zorunda kalacam ozman diyer arkadaskar la irtibat icin tekrar ktm ve ya yamaha grubuna katilmak zorundayim ozaman
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 14, 2005 10:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

martin demiş ki:
vallaha kafam karisti denisik grup olunca arkadaslara biraz da irtibati kesmis gibi oluyor,yani arkadasim ktm ci ise ben suzuki ciysem suzuki grubuna devamli latilmak zorunda kalacam ozman diyer arkadaskar la irtibat icin tekrar ktm ve ya yamaha grubuna katilmak zorundayim ozaman

yok hocam öyle düşünme bu konuda KTM veya Honda ve diğerleri gibi bir ayırım yok sonucta sende bir Honda veya KTM veya vs ile ilgili bir bilgi buulduğunda ilgili yere atabilirsin ,bunun dışında zaten bağlantı halindeyiz .
Mesela ben yarın bir Honda alırsam Honda gurubuna girer oradaki yorumları okuyabilirm veya soru sorabilirim ki bunlar daha sonra gelen arkadaşlar olduğunda sağda solda aramaktansa direk oraya bakabilirler .
Tabiki bu Grupları bilgi beslersek birşeye yaramış olur !!
Mesela bir KTM sever veya Kulanıcısı KTM gurbuna şu an girsin ,inan cok bilgi edinir çünkü birçok şey tartışıldı aktarıldı oraya mesela Dişli oranları ,Ydek parça kitapları , tamir kitabları vs . öbür türlü olsa bunlar forumlarda kayıp olur ,yani bence güzel bir bilgi bankası .
Ayrıca devamlı Suzuki gurubuna katılmak zorunda değilsin ,Suzuki kulanırsın ama Hondanın bir modeline ilgi duyarsıın ve Honda kulanıcalarına sorarsın onların verdikleri cevaplar yine bir başka arkadaşa bir bilgi oluşturmuş olacak ve böylelikle bilgi bankası büyümüş olacak !!
hepimizin Motor bilgisi var mutlaka, ama coğu Motorları dergilerden tanırız ,yani veriler ,teknik bilgiler vs, her motoru uzun süre kulanmak ve o motorun zayıf noktalarını veya iyi noktalarını anlatacak adam yoktur ,çünkü kimsenin ne maddi gücü yeter nede ömrü yeter , dolaysıyla uzun süre o x motoru kulanan kişilerin şahsı yorumunu alabilmek ve bunu buraya aktarmak bence daha sonra o motoru alacak kişilere ışık tutar .
onunn dışında irtibatımız kesilmes hocam Wink
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
6. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar