Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motosiklet Grupları

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motosiklet Grupları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Arl 03, 2004 7:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
İsteyen kullandığı motorun marka'sına göre üyelik başvurusunda bulunur ve gurup moderatörleri tarafından uygun görüldüğünde

Hocam, baska tartisma gorus-alis verislerind3e bulunmadan once yekten bu yukardaki olayi kaldiralim bence.

Mod nasil "uygun" gorecek? Yani kistas ne? Tabii ki basvuran herkesi onaylamak zorundayiz. "hmmm senin ihtisasin KTM uzerine, seni maalesef Yamaha grubuna alamayacagiz" mi diyecek mod? Yani bir "ön şart" yokki bir gruba girebilmek icin, koyamazsinizda. Hir cikar... Very Happy

Eh KTM grubunda yazisanlara sorsak? "Arkadaslar Rukneddin arkadasimiz 4 yildir Yam Xt kullaniyor, KTM grubuna girmek istiyor ne dersiniz?" mi diyeceksiniz??

Dolayisi ile bu yukarda alinti yaptigim cumle uye ve administration icin gereksiz bir yukten baska bir sey degil, behemahal kaldirila... Very Happy
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Arl 03, 2004 7:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

DD, ben bilgisi olan guruba girer demedim ki.. Benim şimdi Yamaha motorum varsa neden KTM grubuna gireyim?

Motorunun markasına göre gruba girsin/yada girmesin ama gurup yazışmaları ve okumalar herkese (tüm üyelere) açık olsun. Burada sadece şunu yapmış oluruz belki; kim neye biniyor gibi birşey.. KTM ciler grubu yada Hondacılar gurubu gibi ok Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Donald_Duck
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 04, 2004 1:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA6B demiş ki:
DD, ben bilgisi olan guruba girer demedim ki.. ...........:

Anlatamadim galiba...

Alıntı:
İsteyen kullandığı motorun marka'sına göre üyelik başvurusunda bulunur ve gurup moderatörleri tarafından uygun görüldüğünde

Biraz daha basitlestireyim...
"grup moderatorleri" kimleri refuze edecek?

Bana bir adet forum genelinde gecerli olmayip ta diyelim KTM grubundan refuze edilme sebebi yaziniz: ................... Wink

-----------------

Ikinci soru...
Motorum yok, KTM nin allahini biliyorum, cok merakliyim, oluyorum KTM icin, her turlu KTM sohbetine katilabilirim ve cok yarali bilgiler saglayabilirim.

Ne olacak simdi?
-----------------------------------------------

Kisaca karsiyim ama peki illa istiyorsaniz yapin alt gruplar, ancak boyle uye olmaca onaylamaca refuze etmece, motoru olmaca filan ... hepi topu kucucuk bir grupta olacak is degil. Benden soylemesi.

---------------

Ayrica yukardaki mesajda

Alıntı:
Bu arada ben butun gruplara uye olmak istiyorum, nasil yapilacagini kiviramadim, lutfen yardimci olun.
demistim, hala hic bir gruba giremiyorum, lutfen ilgilenirmisiniz?
EnduroCu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 04, 2004 2:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selam,
bu fikir benden cıktı ve Goksin benim istegim uzerine KTM gurubunu acti,
amacimiz KTM gurubunda KTM kullanıcıları ile yalnızca KTm konuusnda paylasımda bulunmak, ayrımcılık yapmak veya siteyi bolmek degil asla,
normal aktivitelere tabii ki devam edecegiz, sadece KTM ile ilgili seyleri KTM kullanıcıları ile paylasacagiz, sadece KTM kullananlar,

diger guruplari sanıyorum Goksin kendisi acti talep olabilir diye,

bence bunda buyutulecek bir durum yok dostlar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Arl 04, 2004 7:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

DD, dilersen gruplara nasıl üye olunur önce onu izah edeyim:

Forum ana sayfasına giriyorsun, üst menüden "Gruplar" yazan linki tıkla. Açılan sayfada üye olmak istediğin grubu seç. Sağ tarafda "Grup Hakkında" yazan linki tıkla ve üst tarafda gördüğün "Gruba Katıl" linkini tıkla. Hepsi bu kadar Wink

Diğer konuya gelince;

Üyelerimiz board'a girebilecekler - yazılanları okuyabilecekler - yorum yazabilecekler. Kilit milit yok! Dolayısı ile sorun da yok! Ama grup üyeliklerini kaldırmayalım. Böylelikle site üyelerinin ne kullandıklarını da öğrenmiş oluruz. Herkes imzasına motorunun marka ve modelini yazmıyor maalesef.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
3. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar