Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Onu buldum, TUAREG 350 WIND

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Onu buldum, TUAREG 350 WIND
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yzglcXR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 26, 2016 6:03 pm    Mesaj konusu: Onu buldum, TUAREG 350 WIND Alıntıyla Cevap Ver

Yeniden Merhaba herkese,
daha önce ETX 350 serisini kullandığım aprılıa tuareg 350 wind'in gümrükten çıkmış, 39K km de, pek kurcalanmamış şekilde, (tanıdık bir arkadaştan) bulunca, alıp restorasyona başladım, motor kısmı ellenmemişti, şu an çalışır vaziyette, biraz eksiği olsada, , daha iyisi sizlerin olsun,

130 X 80 17 arka, 90 x 90 x 21 ön lastik (heıdenau sordum takımı 730 tl )tavsiyeleriniz nelerdir, tesan kuru tip akü 4 yıl ömürlüymüş, ama bulamadım, hesaplı kuru tip akü tavsiyeniz ne olabilir, enduro olduğu için kuru tip düşünüyorum, lastikleri dunlop ama iyi değil çatlaklar oluşmaya başlamış, imal yılını bulamadım.

En son yzglcXR tarafından Cmt Hzr 01, 2019 4:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Yahoo Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 27, 2016 9:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba,
bu tip motorları çok seviyorum ve imreniyorum. ama cesaret edemiyorum, hayırlı olsun.
lastikleri eğer offroad düşünüyorsanız, yorumları iyi vede ucuz Anlas CapraX önerebilirim.
akü ise tesadüf dün araştırdım. Airis diye bir marka buldum. linkini aşağıda yazıyorum. yalnız, akülerde volt ve amper değerlerini biliriz genelde. bir de CCA (cold cranking amps) değeri var. mesela benim motorda bu 115A. bu akü için sordum ama daha cevap gelmedi. dolayısıyla biraz araştırmalı öncesinde.

http://urun.n11.com/aku/airis-yt9a-bs-9-amper-yatik-motorsiklet-akusu-P102468817
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
yzglcXR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 29, 2016 3:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aldebaran demiş ki:
Merhaba,
bu tip motorları çok seviyorum ve imreniyorum. ama cesaret edemiyorum, hayırlı olsun.
lastikleri eğer offroad düşünüyorsanız, yorumları iyi vede ucuz Anlas CapraX önerebilirim.
akü ise tesadüf dün araştırdım. Airis diye bir marka buldum. linkini aşağıda yazıyorum. yalnız, akülerde volt ve amper değerlerini biliriz genelde. bir de CCA (cold cranking amps) değeri var. mesela benim motorda bu 115A. bu akü için sordum ama daha cevap gelmedi. dolayısıyla biraz araştırmalı öncesinde.

http://urun.n11.com/aku/airis-yt9a-bs-9-amper-yatik-motorsiklet-akusu-P102468817

Merhaba,
tavsiyeleriniz ve güzel görüşleriniz için teşekkür ederim, akü işini hallettim, 12v 12 Ah Mf yuasa buldum hesaplı, anlas'ın bu lastiği güzel görünüyor, ama 130/80/17 için yakında gelecek diye belirtmişler, hesaplı bişey bulamazsam elimde C 07 MİTAS takımı var, onu takarım şimdilik, yollarda görüşmek dileğimle...
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Hzr 29, 2016 10:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

130\80-17 için plan ne zaman acaba? Ben de almak istiyorum. Asfalt modeli olan capraR dan arkadaşımın DL sine taktik. O da memnun. Bende şuan iyi durumda tourance takılı . butce ayarlayabilsem ben alip, tourance ları satacagim.

Akuyu kaça aldiniz? 12ah aku 350cc icin fazla degil mi?
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Tem 01, 2016 2:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Allah nazardan saklasın makine çok temiz ve sıkı görünüyor..
Hayırlı uğurlu olsun.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Aprilia Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar