Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Kırmızıyla Mutluluk...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Kırmızıyla Mutluluk...
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
celiloglu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 27, 2014 9:53 pm    Mesaj konusu: Kırmızıyla Mutluluk... Alıntıyla Cevap Ver

Ne desem, nasıl seslensem? Herhangi bir hitap şekli gerekli mi? Değil gibi. Neden bunun çelişkisini yaşadım ben de bilmiyorum. Kırmızının rüyası mı dedim ...

Merhaba, normal dünyanın anormal insanları ve anormal dünyanın normal insanları.

Bu rapor hem iki tane CRF 250 alım Ve benim lise yıllarım hayalinin gerçek oluşunun özetidir kısaca

VFR 800 VE CBR 125 ayak uyduramayınca bu işin orta yolunu bulmak lazım derken oldu herşey bir anda

Ve o mu bu mu şu mu derken ufak tartışmalar sonucu orta yolda buluşuldu...

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

VEHBİ beni ankaradan alıp beypazarına götürüyor Tenere ile mi Hayabusa ile mi gidelim dedi enduroya her daim biniyoruz

dedim biraz heyecan katalım geziye dedim , demez olaydım

140 ı geçmemiş ben artçı iken 220 , 280 nasıl geldik Beypazarına anlamadım

Eskişehir grubu gözüktü

Ve gezmeye başlıyoruz beypazarrı caddelerinde

'' Çocuklukların hakkı verilerek yaşandığı bir yerde büyüdüm ben.

Öyle çocuk parkı falan da yoktu büyüdüğüm yerde ama ağaç dallarına kurulmuş salıncaklar vardı

her havaya doğru yükseldiğimde yüreğimin ağzıma geldiğini hissettiğim. ''

vehbi dostum bu foto benden sana gelsin Smile

Sonra benim deyimimle çimen yiyoruz köylü pazarından aldığımız Smile

Kaydırağımız yoktu belki ama ipli tahta kızaklarımız vardı birbirimizi çekiştireceğiz diye kızarmaktan domatese döndüğümüz…

Her sokak arası bizim için oyun parkı sayılırdı. Sokak aralarında atlardık ipimizi,

sokak aralarında oynardık saklambacımızı, sekseğimizi. Baharı, yazı, kışı sokak aralarında yaşardık kızlı erkekli…

Ve yeni motora ilk biniş...

Her mevsimin çocukluğu ayrı güzeldi. Yazın da hakkını verirdik kışın da…

Soğuk kış günleri karların içinde bata çıka oynadığımız kartopunun verdiği hazzı, bugünkü teknolojik hiçbir oyuncak vermez benim nazarımda. Soğuktan el ve ayak parmaklarımızı hissetmeyene dek oynardık. Elimizi ayağımızı, burnumuzu, yanaklarımızı hissetmezdik belki ama çocukluğumuzu dibine kadar hissederdik…

Eskişehirden dost hakkı motorumu getirdikten sonra inözü vadisine yemeğe geçiyoruz , Eskişehir M.K. ve hakkıya çok teşekkürler...

ve ayrılık vakti ,karabüke dönüş zamanı

Ve Kırmızı ile İLK gezi başlar

burada durma sebebimiz dolu yagışından artık parmaklarımızın acıyıp dayanamayarak durmamızdan Smile

hedef kastamonu merkezde bulunan botonik park gece konaklama

Delilik gençliğin dostu akıllılık yaşlılığın süsüdür.

ve ekmel hocayı ugurluyorum ve iklimayla tekrar buluşuyoruz

Benim en iyi dostum terzimdir. Çünkü ne zaman beni görse derhal o andaki ölçülerimi alır. Oysa bütün öteki tanıdıklarım
benim hala eskisi gibi olduğumu düşünürler.
Bernard Shaw

Buda bizden çifte aşk selfiesi...

ve çıkıyoruz yola

Montesquieu : Mert olmayan bir insanla işe başlamaksonu gelmeyecek ya da sonu kötü bitecek bir yola çıkmak demektir...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
celiloglu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 27, 2014 9:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

öyle karma karışık bir haldeyim ki, ağlaya ağlaya gülesim var...

Mümkün olduğunca asfalttan gitmemeye çalıştık...

Bilinçli ve kararlı biçimde ‘Hayır’ demesini bilmeyen bir kişinin ‘Evet’leri de anlamlı ve değerli değildir.

ve köyüme geliyoruz

Köyümüzün dernegi hıdırellez şenlikleri düzenliyor ,karabük ili Eflani ilçesi çalışlar mahallesi seneye davetlisiniz belki yarışmalarda bir horozda size düşer

araba yarışmacıları ve 2014 model araçları

Geleceği merak etme, nasıl olsa gelecek. Ama geçecek olanı iyi düşün, çünkü aklından silinmeyecek..

İnsanlar aynı transformens gibi neye dönüşeceklerini bilemezsiniz..

Çember yarışçıları...

hızlı olan kazansın

büyük erkekler koşu birincisi ve horozu

küçük bayanlar birincisi ve horozu...

Ve biz yolumuza devam ediyoruz...

Lüks Villalarda Yaşayamadım Ama ; Gökyüzüne Baktığımda Bütün Yıldızlar Benimdi...

Yere düştüğün an ne kadar yüksekte olduğunu.. Duvara çarptığın an ne kadar hızlı olduğunu.. Kaybettiğinde ise ne kadar çok sevdiğini anca o zaman anlarsın..

Şimdi Çıkıp gelsen Şu paylaşımin altına Ben geldim desen, Ne güzel olurdu..

Ben buraları avucumun içi gibi bilirim, merak etme kaybolmayız. Fakat şimdi direğe doğru gidiyoruz galiba.

ahanda kaybolduk Smile

egzot vidası gevşeyip düşmüş durdugumuzda farkediyorum ve hemen bakıma alıyorum crf yi

ve valla kanyonundayız

ve kanyonda nirvanaya ulaştıgım anlar..

Kahpelik Bu Kadar Zirvedeyken ; ADAMLIK Mücadelesini Verenlere Sonsuz Saygılar.

Tabagına Yiyebilecegin Kadar Yemek. Hayatına Sevebilecegin Kadar İnsan al.İsrafın Lüzumu Yok.Tabaktaki Yemek Karnını Hayatındaki Fazla İnsan da Basını Agrıtır.

ve hedef ılıca şelalesi

Bukalemun derisinden elde edilen sıvının göze damlatıldığında göz rengini değiştirdiğini biliyormuydunuz ?Bilmiyordunuz çünkü ben uydurdum. Smile

ya bu kadınları anlamak çok zor tanıştığımız günden beri bi tek taş almadın bana diye başımın etini yedi durdum yolda aldım verdim tek taşı kabul etmedi illa 2bin 3 bin lira kuyumcuyu zengin edecez

Hɑyɑt, bir fotoğrɑf mɑkinesi objektifi değil. Ne yɑzık ki; her kɑresinde gülemiyorsun...

Azdavay da beklemediğimizden fazla kalitede bir restorant buluyoruz...

İnsanların çoğu kaybetmekten korktuğu için sevmekten korkuyor. Düşünmekten korkuyor, sorumluluk getireceği için. Konuşmaktan korkuyor, eleştirilmekten korktuğu için. Yaşlanmaktan korkuyor, gençliğin kıymetini bilmediği için. Unutulmaktan korkuyor, dünyaya iyi bir şey vermediği için. Ve ölmekten korkuyor, aslında yaşamayı bilmediği için.. Yaşamayı bilmek ümidiyle

Çikolata : 8 harf, Dondurma : 8 harf, Kızartma : 8 harf, Çiğ Köfte : 8 harf, Sarılmak : 8 harf, Demek ki Mutluluk 8 harfmiş. O değil de : Mutluluk kelimesi de 8 harf Smile

hayatınızdan MUTLULUK hiç eksiz olmasın

Müze Kent Safranbolu'dan Selamlar
Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Hzr 27, 2014 11:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tek kelimeyle süper olmuş Celil..
CRF'ler çok yakışmış her ikinize de.. Hayırlı uğurlu olsun
Karabatak gibisin bir kayboluyorsun pir kayboluyorsun
Devamını bekliyoruz ona göre Twisted Evil
Vehbi'ye selamlar Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
celiloglu
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 28, 2014 9:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gökşin abi uçüncü universitemi bitirmeye çalışıyorum yaşlandıkça zor oluyor : ) birde iş yogunlugu pek vakit bulamiyorum ama bu sene nikah yaparsam karadeniz turu yapacagiz görüşürüz inşallah abi... Vehbiye iletirim abi ama o kötü motorcu oldu hayabusa aldi Smile
Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Hzr 28, 2014 11:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tebrik ederim Celil okumanın yaşı ve sonu yok..
Ama evliliği erteleme sakın erken evlenen yol alır demişler Smile
Karadeniz turuna çıkarsanız mutlaka görüşelim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar