Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Merhaba 2 teker tutkunları.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Merhaba 2 teker tutkunları.
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
vennecm
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Mar 20, 2014 9:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kardeş ben de enduroya takmış durumdayım ben bmw r 1100 gs alma niyetindeyim ama bildiğim kadarıyla bayağı yüksek o sana gelmez heralde ama sana şunu söyleyebilirim motosikletini kademe kademe yükselt 50 cc den den sonra Gökşin hocamın dediği gibi 125 veya 250 tavsiye ederim senin iyiliğin için tabi Wink motosiklet arıyorsan Barkın Bayoğlu diye bir abi var youtube da altın elbiseli adam diye aratırsan bulursun çok güzel motosiklet incelemeleri yapıyor objektif bir şekilde onun videolarını izle ordan bir motsiklet seç kendine derim kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
oktaykaratek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 21, 2014 10:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yorumlar için teşekkür ederim zaten yazdım en fazla 250cc bir motor olması gerekiyor en azından bu kadarına uygun görebiliyorum kendimi bir yandan da çin den uzak durmaya çalışıyorum araştırma içerisindeyim honda nın 200 cc motorları olur gibi ama bir yerden bulup üzerine oturmama gerekiyor .

Yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 21, 2014 11:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Honda diye israr ederseniz, xl200 bakacaksiniz ama o da baya yuksek. Ayrica temiz bulmaniz cok zor olacak. Tamirat konusunda tecrubeli degilseniz ugrastirabilir. Basiniza is alirsiniz. Crf250l alabilirsiniz ama 10000tl yi gozden cikarmaniz lazim. İkinci eli bile garanti kapsaminda olur ama. O yuzden mondial demistim. Forumda kullanicilari var. Bir ara yorum yazarlar.
Başa dön
oktaykaratek
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Mar 21, 2014 2:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aldebaran demiş ki:
Honda diye israr ederseniz, xl200 bakacaksiniz ama o da baya yuksek. Ayrica temiz bulmaniz cok zor olacak. Tamirat konusunda tecrubeli degilseniz ugrastirabilir. Basiniza is alirsiniz. Crf250l alabilirsiniz ama 10000tl yi gozden cikarmaniz lazim. İkinci eli bile garanti kapsaminda olur ama. O yuzden mondial demistim. Forumda kullanicilari var. Bir ara yorum yazarlar.

Aslında mondial çok güzel olabilir fiyat bakımından ama korku var içimde yarı yolda bıraktımı beni soğurum bu hobiden diye korkuyorum birde 5000 tl ye bir mondial alıp 2000 tl de masraf yaptırdımı bana bir anlamı kalmaz o yuzden demiştim ama kullanıcıların yorumları olumlu ise düşünülebilir.
Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Mar 21, 2014 4:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dikkat etmeniz gereken bazi noktalzr var. Onlari ihmal etmezsniz birsey olmaz. 1 - 2 bin km de 3000 tl civarinda bulabilirsiniz. Bir sene kirar doker, icabinda hurdaya atzrsiniz. Kullanicilari yorum yapar elbet. Ama internette aratin, kullanici gruplari cikar.

Bunlari sunun icin yaziyorum. Ben kendi adima boyle yapmaya karar verdim.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar