Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 10.000 tl ye kadar enduro tavsiyesi acil

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

10.000 tl ye kadar enduro tavsiyesi acil
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bayramdogan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Tem 29, 2013 5:12 pm    Mesaj konusu: 10.000 tl ye kadar enduro tavsiyesi acil Alıntıyla Cevap Ver

merhaba arkadaşlar şuana kadar çift silindir çeşitli kategorilerde motosikletlerim oldu su aralar enduro ya merak sardım hem acemilik hemde şıp sevdi yapımdan dolayı yüksek fiyatlarda bir model düşünmüyorum belki ilerleyen aylarda olabilir sizden ricam endurocu arkadaşlarım abilerim bana 600-1000 cc arası yol tutuşu iyi sadece otobanda ve uzun yolda kullanabileceğim güçlü iri ve kullanımı rahat bir model önermeniz internetten 10.000 tl civarı triumph tiger , transalp, yamaha tdm, suzuki dr 800 big gibi çeşitli düşük modeller göz gezdirdim ancak daha önce kullanan ve memnun kalmış bir arkadaşın önermesi tavsiyede bulunması benim için çok önemli
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ventus
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Tem 29, 2013 10:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

o paraya tıger alamazsın anlaşılan sen enduro değil yol motoru ıstıyorsun
" sport enduro touring " mi ne dıyorlar .ozaman hıc dusunme tdm al hemde hıc dusunme .ama tecruben fazla yoksa uzak dur cok hızlı bır makıne .dr 800 bıg arazı agırlıklı makıne alırsan yol lastıgı tak..bu arada hem endruo deyıp hemde yol motoru araman tuhaf sen dha cok tdm vstorm gıbı tourıng sınıfı yanı gezi motosıkletı al ..endurolar sana gelmez bakımı her seyı farklı ..
Başa dön
TA35
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Tem 30, 2013 12:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tiger alma. Zaten
Başa dön
Oxygen
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Tem 30, 2013 3:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA35 demiş ki:
Tiger alma. Zaten

Neden?
Kullandınmı?

Ben 3 yılıdır kullanıyorum.
Triumph Tiger 900 cc 1999 model bugüne kadar sahibi olduğum 10. motorum ve
En keyif aldığım motorum 3 Silindirli sıralı motoru çok keyifli bir sürüş sunuyor.
Yakıt: oldukca başarılı kullandığım 1000 cc motorların hepsinden az yaktı
Servisi: makanik olarak çok başarılı diyor.
Avrupada en çok satan modellerden biridir.
0532 640 38 45
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
bayramdogan
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ağu 01, 2013 3:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oxygen merhaba ağırlıklı olarak ilgim tiger yönünde gerek dizaynı gerek performansı beni çekmeyi başarıyor sahibinden.com da bir kaç adet denk geldi 97 ve 98 modeller 10 bin tl civarı sende inceleyip bana tavsiyelerde bulunursan sevinirim bir kaç motor ustası arkadaş korkuttu beni biraz granaj ve motor aksamı konusunda parça sıkıntısı çekersin diye sen bu konuda hiç sıkıntı yaşadınmı beni aydınlatırsan sevinirim sen birebir kulanıcısı olduğundan biraz başını ağrıtıcam .not bunu inceleyip görüşlerini bildirirsen sevinirim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-triumph-sahibinden-97-triumph-tiger-124112978/detay/
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar