Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motosiklet dergileri neden motosiklet dişi yazılar takip ede

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motosiklet dergileri neden motosiklet dişi yazılar takip ede

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı/Off Topic
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 05, 2009 11:25 pm    Mesaj konusu: Motosiklet dergileri neden motosiklet dişi yazılar takip ede Alıntıyla Cevap Ver

Motosiklet dergileri neden motosiklet dişi yazılar takip ederde motosikletle ilgili konular takip etmezler

Öncelikle değerli dostlarım Bu yazımı üzülerek yazıyorum beni tanırsınız ve ya tanımasınız kendimce dağ dere tepe Türkiye,nin çeşitli yayalarında gezerim insanlara motosikleti sevdirmeyi amaçlar ve elimden geldiğince motosiklet binicilerine yardım ederim. gerek iş seçimim gerekse yaşam tarzım tamamen motosiklet ile iç içe.
Ama son yılarda sektörün gelmiş oldugu nokta gelen ekonomik kırız ve bir çok nedenle ülkemiz motosiklet bincileri açısından çok uygun bir vaziyet almadı. bunun denedi bence firmaların motosiklet bincilerini önemsemeleri ve yeterli alim gücünün olmaması . bunun devamında sizlerinde bildiği gibi bir çok motosikletin Avrupa,da ve asya ülkelerine girmesi ama Türkiye,ye girmemesi gibi bir çok sorun var bunları duydukça üzülüyorum çünkü biz türk binicileri olarak bu taraz motosiklete hiç binemeyeceğiz gibi geliyor ve bu da beni üzüyor bu konularda dergilerde bir haber yok 5,6 aydır abonesi olduğum bir dergi var ve bir çok motosiklet derğisini,de okuyorum göz atıyorum Türkiye,de az sayıda,da olsa enduro yarışları düzenleniyor ve bunun için bir emek harcanıyor Türkiye motosiklet federasyonu Türkiye enduro ve motokros Marmara Akdeniz şampiyonaları düzenleniyor peki hangi dergide bir resim hangi dergide bir yazı var geçtiğimiz 5 ayda 9,10 mayıs hazerfan 16,17 mayıs Ankara yarışı ve 23,24 mayıs mmk yarışı vardı balkan şampiyonasının bir ayağı Türkiye,deydi malesef hiçbir dergi bu tarz konuları önemsemiyor bu tarz konular önemsenmezse biz de olduğumuz yerden fazlasına gidemeyiz , sürücülülerde motorcuları tanımaz ,
dergiler ve gerekli siteler gerekli reklamını haberini vermeli insanlar bilemeli ne zaman yarış var ne zaman aktıvite var
Şimdi soruyorum kendime neden bu dergiler var
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Konu Dışı/Off Topic Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar