Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - çok sinirliyim...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

çok sinirliyim...
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
angel77
------------------------
------------------------

MesajTarih: Çrş Ksm 17, 2004 1:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aaayyyy o motosiklet kullanan arkadaşın yerinde olmak istemezdim...
biz onlar bize önyargıyla yaklaşıyorlar derken,aynı şeyi yapmış olmadık mı şimdi Confused
belki arkadaşın acelesi vardı,belki sırf dikkat çekmek değildi amacı bilemiyorum Confused sanki çok sert yaptık gibi geldi bana Confused

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
haruhutr
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 17, 2004 4:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Smile valla arkadaşlar sonuc olarak hepımızın verdiği tepkiler doğruuuuu..değil mi bence vete. ama neden rahatsız oldukda . bu dıle getırmek istedik çünkü...
Bundan sonra genel olark 1) KİMSEYE ÖN YARGILI DAVRANMIYORUZ
2) kULLANAIRKEN KÖTÜ ÖRNEK OLACAK DURUMLARA SBEBE VERMİYORUZ
3) HER NE OLURSA OLSUN YIKICI DEGIL YAPICI BIR POZITIF YAKLASIM SERGILIYORUZ.

nE ya şşimdi bu da tüzük hazırlamış gibi oldu ...Smile)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 17, 2004 5:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu ulkede hala polislere olan ozguvenimiz yerine gelmediyse ve bir iki abuk sabuk adamin yollarda deli fisek gezinmesine kiziyorsak yaniliyoruz,
Bence bu yargisiz infaz.
Bir onceki isiklarda bir otomobilin taciziyle sinirlenip abuk subuk hareketler yapmis olabilir,olabilir diyorumki bu en sik basimiza gelen sey.
Motorun ustundeyken kac otomobil surucusu sana yol verdi,seni emniyet seridinden yol alman icin hicmi zorlamadilar.
trafikte delirmemek icin savas veren biz motorcular bunlarin hangisini uygulamiyoruz yapmayin gercekci olalim.
makasa girmeyen motorcumu olur,varsa helal olsun ozaman motorun tepesine cikmanin ne anlami var oto ile git gidecegin yere.
Biri bana cevap yazsin kim motorun gucunu guzelligini uzerinde nasil gorunuyorum havasini alinca motor ustunde rahat duruyor.
Ben kendi payima o kadar sikinti yasiyorum'ki trafikten kurtulmak icin elimden geleni yapiyorum.motora binipte bu hareketleri yapmayan varsa bekliyorum Evil or Very Mad
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
TOL
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 17, 2004 8:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tamam sende haklısın ama her şey akıllıca, arabaylada makas yapılır motorlada, hızlı gitmek başka şey tehlikeli gitmek başka... o zaman hiç kural olmasın herkes canının çektiği gibi gitsin gelsin vadesi dolana kadar...
dlimavi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 18, 2004 9:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kaan demiş ki:
TOL demiş ki:
aslında doğru söylüyorsun ama plakayı görmek ne mümkün. ama bundan sonra gördüklerimin plakalarını yazıcam, ben sinir olucama onlar rezil olsunlar.

Dostum hoş geldin.

Plakayı alıp , hemen 154 ü araman gerekir. Cezasını biz değil polis ve Allah vermeli. Polis ceza keser yada kesmez sen vatandaşlık görevini yapmış olursun, ceza yerkende yanından geçersen ona gülücükler atarsın ( sadistce değil mi? ) .
Başka illeri bilmem ama bizim burada polis bu konulara çok duyarsız.Bir gün böyle birinden şikayetçi oldum hatta onunda önünden geçti polisin dediği;Nasıl olsa birgün yakalarız oldu Exclamation Exclamation Evil or Very Mad

TEKİRDAĞ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar