Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - MARŞ RUBLESİ

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

MARŞ RUBLESİ

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kandahar
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 06, 2011 11:13 am    Mesaj konusu: MARŞ RUBLESİ Alıntıyla Cevap Ver

herkese selam, malsef buraya sorunlarımdan başka hiç bişey yazamadım.1997 model yamaha xtz 660 tenere eşşeğim var,statör arızalı diyorduk gönderdik yaptırdık,sıkıntı olmasın diye durumu iyi olan aküyüde attık sıfırını aldık,ama sorun marş rublesindeymiş.bildiğiniz birinde buna uygun parça varmı??? marş rublesi tamir olurmu?? olmazsa eğer uyumlu modeller hangileridir???

yardımlarınızı bekliyorum, çok sağalun bu arada motoruda bu şekilde 5000 e verecem,pazarlık payıda var.
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş Nis 06, 2011 2:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

marş rublesi tamir olur herhaşde, içindeki prizmatik bilyaları bulursan,bide onları tutan yayı. en güzeli sahibinden.coma marş rublesi yazman. filibiti tamir ettiklerini biliyorum ama ne kadar sağlam ne kadar güvenilirne kadar dayanır onu daha henüz hiçkimse test edecek kadar kullanmadı yada yaptırmadı sanırım. Allah kolaylık ve sabır versin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
kandahar
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Nis 07, 2011 7:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ağbi , oraya baktımda herzamanki gibi bizim g...tü kalkık halkımız 300- 350 fiyat çekiyor.anasını satam,ayak marşı olsa hiçbişeyle uğraşmayacam ama. malesef,hani bi formül olsa onu taktıracam, bu adilere param nasip olmasın. motoru bu şekilde satacam, olmadı parçalayıp satacam.lastiğiydi civatasıydı ne ederse.aldığım paraya denk gelir nasılsa.
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Nis 07, 2011 1:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dur şimdi hemen öfkelenmeyelim, biliyon dimi benim kırmızıyı darmadağın ettik moralimiz bozuldu ama öfke gözümüzü karartmasına müsade etmesin, bende bir taraftan benim kırmızının ayaklanması için türkiye internet pazarında parça savaşı veriyorum. ve oluşmamış bir motor kültürü olduğuna şahit oluyorum. En güzel örneği BMW'de ambalajında ROTAX marka egzantrik zinciri kılavuzunun tanesi 21 liraya geliyor, satıcı sitelerinde kullanılmışı 90 lira.kör bulduğunu hesabı. bi tanesine faturayı faksladım,apışmıştır herhalde Smile , şimdi senin sorun demekki sadece rublede değil, ruble çanak ve dişlide de sorunmu buldular. yazdığın bu fiyatlar böyle bir kombinasyona ait çünkü.
90-537-3498774 veya 90-232-8556637 mehmet bak konuştum ben ara istersen müsait bi zamanda yardımcı olurum dedi.benimde bir kaç sorunumu çözdüler, bende buradan atlar giderim icabında takip ederim işi.ok.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar