Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - R1200GS 2005 MOD motorum calındı

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

R1200GS 2005 MOD motorum calındı
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Sener61
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 12, 2009 4:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar bu geçtigimiz salı akşamı pendik polis merkezinden

En son Sener61 tarafından Pzr Tem 12, 2009 4:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Sener61
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 12, 2009 4:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar bu geçtigimiz salı akşamı pendik polis merkezinden beni aradılar ve gözün aydın motorun bulundu üsküdar dogancılar karakolundan teslim alabilirsin dediler
bizde 2 arkadaş tabi kask falan da aldım motorum bulunmuş geri getirecem ya neyse karakola vardık ki motor yok herhalde getirir ler dedim içeriye girdim ben motorun sahibiyim motorumu teslim almaya geldim dedim polis,de hangi motor dedi ne motoru bende o masanızın üzerinde duran russat benim motorun russatı dedim he ozaman biraz bekle dedi iyi bekliyeyim saat : 20:20 falan neyse uzunsürecek kısa keseyim. adam nerede dedi, polis, polise, adam yok nerede ? benim işim burada bitti motorun çalıntısını düşürdüm verin anahtarı ben gidiyorum demiş vede bizim mazlum memurlar hırsıza anahtarı vermişler ee ne olmuş tabiki adam motorla saat :19:10 da karakoldan ayrılmış. yine motorla bunlarıda polisin kamera kaydından görüyoruz.
nasıl böyle olabilir ? adamı alan yakalayan memurlar karakola teslim ediyor ama adamı nasılsa içeri yani nezarete atmıyorlar o ara polis,lerin devriye yani iş bırakma saat,i geliyor yeni gelenlerede olay tam anlamıyla anlatılmıyor zaten kendileri anlamamışlar anlasalar hem hırsız hem kimliksiz birisini içeri koyarlardı zaten yaa böyle işte adam tabi bu güne kadar 5 ayrı yerde görüldü İstanbul içende ama artık görünecegini sanmıyorum çünkü bu sefer madigi polise attı onun içinde benim işim dahada zorlaştı adam 2 mt boylarında 130 kilo cıvarında kask takmıyor motor elbiseside giymiyor ama motorun üzerinde bi duruşu var valla kimse bu adam hırsızdır diyemez
Aramaya devam arkadaşlar ne yapalım?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
kerem-70
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Tem 12, 2009 6:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Böyle bir sey de hic duymadim.
Motoru calan hirsiz bulunuyor, motor bulunuyor,sana gel motorunu karakol dan al diyorlar, sen gidiyorsun"motorum bulundu diye"ve o hirsiz caldigi motoru tekrar Polislerden yürütüyor.Vallahi bravo!!!

Bu polisler hicmi kimlik falan sormuyorlar,plakadan,ruhsattan sahibini arastirmiyolarmi?Her gelene anahtar mi verilir anlamiyorum bi türlü.

@sener61 cok üzüldüm Kafayi yememek elde degil

saygilar Kerem
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
erolkutlu
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 12, 2009 7:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pes Yani...
Son Haberi okuyunca "Şok" geçiriyorum desem yeridir!
Y Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Güzelim Ülkemin Adalet Anlayışı epeyce değişmiş Olsa Gerek Son Zamanlarda...
Alenen Hırsızlık Yapan'a Karakolda dahi TAM Demokrasi ve Çalıntı motorla Karakoldan elini kolunu sallaya sallaya gitme Serbestliği...
Demokrasi karşıtı ŞÜPHELİ'lere ise Demir Parmaklıklar ve bilmem kaç bin sayfalık iddianame! ...

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
sekoucdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 12, 2009 7:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tek birşey var söylenecek;

Yazık bu memleketin insanlarına.....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Sonraki
8. sayfa (Toplam 15 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar