Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Urla Hanniballar ile +2 İzmir EnduroGaraj

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Urla Hanniballar ile +2 İzmir EnduroGaraj
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ibrahim35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Şub 21, 2011 10:46 pm    Mesaj konusu: Urla Hanniballar ile +2 İzmir EnduroGaraj Alıntıyla Cevap Ver

Evet dostlar güzel bir hafta sonunu ve İzmir'deki son günümü geçirerek Konya'ya dönmeden önce 1gün önce durmak bilmeyen yağmurdan sonra pazar günü araziye çıkmak için hazırdık. Bizlerle birlikte gazlamaya,sabah İzmir Endurogarajdan çıkıp Urla'ya gelen Yavuz ve Arda abi de vardı.Yavuz ve Arda abi Urla’da yapılacak olan enduro yarışı için Urla Zeminini tanımak istemeleri ve daha önceki yarış parkurlarını denemek üzere başladık gazlamaya..Hafif tempolu şekilde kimi zaman çamur,kimi zaman kaygan balçık,taşlıklar şeklinde bitirerek Herzaman kısa geçiş için kullandığımız parkurlardan başladık Urla semalarında turlamalara..Herkesin lolo olmaktan kaçamadığı,benzinlerin (özellikle abimin Smile ) tükenip takviye yaptığımız,manet kırılıp debriyajsız kaldığımız,kumsala girdiğimizde herkesin kumsala secde etmesini unutamadığım çok eğlenceli birgün oldu  Çok uzun bir giriş yaptım ancak her dakikamı motorun üstünde değerlendirmek istediğimden bu sefer fazla foto alamadım,özellikle sıkı rotalara girdiğimizde..Malum akşam Konya’ya gideceğimden motoruma iyice binmenin tadına varmak istiyordum. 3 aydır motora binememek çok kötü oluyormuş bunu birkez daha anladım 
Tarih:20/02/2011
Yer:İzmir/Urla
Ekip: Arda abi(WR 450F),Yavuz abi(250 EXC-F),Bülent abi(DR 350),Yaşar(abim)(400 EXC-R) ve ben (450 EXC)
Bundan sonra artık azda olsa fotolar güzel günün anıları olarak gelsin Smile

Yavuz abi çok kısa sürede parkurlara alışıyor..250 si ile çok iyi bağdaşmış,cidden büyük performans sergilemesi gözümüzden kaçmıyor.

Bol çamurdan sonra gözlük temizleme operasyonu Very Happy

Yavuz abi,

Arda abi U dönüşü aşamasında parkuru tersten gidicez birde Wink

Motorumu çok özlemişim gerçektende..Ama Ciddi anlamda sürüş açısından eksikliklerim oluşmuş,kimi zaman çok dikkatsizce sürüşler sergiledim Sad

Bülent abinin DR üzerindeki yeni düzenlemeleri Smile Polisport ön kask,çamurluk ve arka MX kuyruğu Very Happy

Çok sağlam bir duvar inişi,yağmurunda etkisi ile büyük arıkların oluştuğu parkur içindeki duvar..

Bendeniz,

Offroad Bülent,

Arda abi,

Yavuz abi,

Ve fotoğrafları çeken abim Yaşar Very Happy

Yaşar

Artık parkurlardan çıkıp genel geziye başlıoruz Wink

Burası cidden çok dik arka arkaya 3 kademeli bir duvar inişi.yağmur tabiî ki burdada etkisini gösteriyor ve Arda abiyi su arıkları hüp diye içine çekiyor Smile

Oda ne Arda abiyi meraklı bakışlarla beklerken duvarı tek teker çıkıp gelen Arda abicim yana yatırıyor motoru Smile

Abim bol taşlıklı çıkışımız olan söğüt kilisesi yolu üzerinde beni görünce şaşırıyor eli ayağı dolaşıyor devam et diyorum bir müddet gidiyor…

Hopp lolo lo oluyor Very Happy Ama abim bugün çok büyük bir azimle geliyor,çünkü 2.viteste ayarlı kalmış bir motor ve vites kolu olmayan bir motor var altında Surprised Ayrıca arka freni ve ilerleyen zamanlardada ön freninde önemini yitirerek büyük bir azimle yola devam ediyor Very Happy Bu üstün profesyonel biniş tecrübesinden dolayı birkez daha tebrik ediyorum Very Happy

Yaşar ve Uzun aradan sonra EXC 400 R Very Happy

Söğüt kilisesi

Hanniballar ve İzmir garaj

Hava bugün bize çok iyi davranıyor güneş batıncaya kadar Smile

Arda abi eskiden çok çetin duvar olan ama son greyder düzeltmesinden sonra o çetinliği yitiren bu dik duvarı çıkıp geliyor Smile

Burda sadece bukadarını çekebildim,kumlarda delirmişcesine oynamaktan foto filan çekemedim valla Sad Bukadar zevkli bir olay olamaz ya,manetimi bıraktım kumsalda ama nekadar zevkliydi anlatamam. Herkesin ilk kuma girer girmez motorla bir yatması,motorları kaldırıp hiç durmadan delirmişcesine bi uçtan bir uca gazlamak muhteşem zevkliydi Smile Arda abi su üstündede yüzdü bu arada,onu kısa videoya aldım atmaya çalışacağım Smile

Offroad Bülent Smile Sarı kızıyla kumsalda

Bu adamlar nereye bakıyor? Nereye mi Very Happy Buyrun aşağıda

Bülent abi lolo olmuş bende fark etmiyorum ama sonra Arda abi ayağı sıkışan Bülent abinin yardımına koşuyor Smile Şükür bir şey yok

Arda abiden günbatımı pozu Smile

Kayalıklarla dolu patikalara devam..Yavuz abi bayıldı parkurlara Smile Hazır kıta bekliyor Smile

Ve geliyoruz bizim ekmek teknesi Arda abinin deyişiyle doğal garaja Smile

Çok eğlendiğim(iz) bir gün oldu. Yavuz abi ile Arda abininde gelmesi ile kalabalık ve güzel bir gün geçirdik.Geldikleri için çok teşekkürler.Endurocu tayfasınıda bekleriz. Konya ya gitmeden önce depoyu fulleyemesekte idare edicek kadar doldurduk Very Happy Fotoğrafların azlığı için kusuruma bakmayın ama baştada dediğim gibi işte. Enduroculuk adına dostça kalın Smile

Ktm 450 EXC
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
burhan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2011 10:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hava güzel, parkur güzel, ekibe diyecek yok zaten, günü çok iyi değerlendirmişsiniz tebrikler,
paylaşım için teşekkürler Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2011 11:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

süper olmuş fotolara bittim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Sal Şub 22, 2011 12:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ibrahim35, Çok güzel cidden... Emeğinize sağlık, diğer arkadaşlara da bol bol selamlar... Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Webbi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Şub 22, 2011 8:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tebrikler çok güzel görüntüler emeğinize sağlık... Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar