Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Artık! Rol yapmayı bırak .Sen bir entel magandasın.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Artık! Rol yapmayı bırak .Sen bir entel magandasın.
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 04, 2010 9:09 pm    Mesaj konusu: Artık! Rol yapmayı bırak .Sen bir entel magandasın. Alıntıyla Cevap Ver

Bu işi çok sevdiğine değilde; Eşi ,dostu,arkadaş,camia,cemaat karı-kız vb.alışverişte görsündür.Önce arkadaş vasıtasıyla moto camiasına yanaşır ,meraklı ayakları yapar.Çömezken birsüre sonra da senden aldığı bilgiyi sana satmaya kalkar,ukeladır bu tipler.EEE kendine biraz güveni gelmiştir daha üç ay olmadan.Kolay kazandığı parasıyla da bir chooper alır,onu satar bir racing alır,yine kararsızdır enduro alır.Daldan dala konar enduronun ne işe yarayıp nerede kullanacağını anlayamaz çünkü asfalttan dışarı ancak bir çalı dibine tuvaletini yapmaya çıkar.Hem motosiklet seçmek arkadaş seçmek gibi bişeydir.İşte bunu anlar . Ya bu işlerden hep cayar yada kromajı bol bir choper alır ki eşi dostu desin ya ! motorcu desin işte yeterdir. Motorculuğu sırtına attığı püsküllü bir derimontan ibarettir sadece..
işin garibi Ama çoluk çocuk hep bunların ağzına bakar...

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Prş Ksm 04, 2010 9:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

olsun, kimseye bi zararı yoktur da bunların. Wink
Başa dön
Baerun
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 04, 2010 9:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Smile iyi işte ya en azından ik tekere binince azbucuk arabaya gectiklerinde nasıl davranmaları gerektigini yasıyarak ogreniyorlar ah keske hayatın da herkes bi sure motor kullanıp bunu yasayarak gorse Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
SEMPAI
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Ksm 05, 2010 9:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

end650,
Uzatmadan, abartmadan bir büyük konu bu kadar güzel toplanır, bu bahsettiğin kol, işin cıvıyıp bu yöne doğru gideceğinin belli olduğu, dünyada ilk büyük kopuşun yaşandığı 1964 ilkbaharında var oldu; ben bundan tam 9 yıl sonra Mobylette çi olarak mezhebe mürid oldum. Bunlar o kolun zürriyetidir, bizde bir laf vardır "göç geri dönünce kötü eşek kervanbaşı olur ". Bir ara yolunuz Ankara ya düşerse bunların ehliyet kursu açanı, ileri sürüş dersi vereni, klüp başkanı olanı, tüccarı, internet klavyeşörü, vs vs ama mutlaka bu mezhepten maddi, manevi beslenenini uzaktan gösteririm; tanışmaya gerek yok, el sıkışınca yapışkan pis kokulu bir macun eline bulaşıyor insanın.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
posedon35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ksm 05, 2010 12:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yahu arkadaşlar neden ve kime bukadar kızdınız? yoksa bir birikimin semeresi mi bu sözler? ben artık bu olayı aştım. Kendimi bildim bileli motora binerim ve severim, maddi durumum el verdiğince en iyi olanı aldım. Ben hala kendime ne motorcu nede iyi sürücü demiyorum, bu işte öğrenmenin zamanı olmaz diye düşünüyorum, sonradan görmelerle bilmediğini biliyormuş gibi söyleyenle işim olmaz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar