Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - gökhan ve motorumuz caaanla ilk gezim :)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

gökhan ve motorumuz caaanla ilk gezim :)
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Dentaturka
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 3:40 pm    Mesaj konusu: gökhan ve motorumuz caaanla ilk gezim :) Alıntıyla Cevap Ver

Ben neşe, gökhanın nişanlısıyım bu benim motorla ilk gezim motor merakı, bana gökhandan bulaştı. Onla birlikte maketten motor yapıyorum derken bide baktımki motor üzerindeyim ve kahkaha atıyorum gerçekten inanılmaz bişeymiş içim içime sıgmıyor hadi gökhan diyorum havaya bakıyoruz kar var ve birdaha ne zaman güneş çıkarki Smile
Pazar günü erkenden kalkıp hazırlandık ben kıyafetleri heycanla giyodum ama bilmiyomki nasıl güvenli giyilir gökhan bir yandan beni düzeltiyor bir yandan da giyinmeye çalışıyodu Smile
Köyümüzde garajda olan motoru çıkardık çıkarmasına ama çalışmadı ben dudagımı büktüm hemencik. o da bize küsmüştü uzun zamandır çamur ve taşlı yollarla bütünleşmedigi için bize naz yapıyordu anlaşılan,ben motorla konuştum biraz caaan hadi biz seni gezmeye götürcez dedim:) o da sonunda çalıştı ben o arada zıplıyodummmmm oooolleeeeeyyyyyy çalışttttıııı bir anda kendimi kaybetmişim. şimdi ise özgür olma zamanı hadi bakalım gezmeye.

Yola çıkarken benden önce teyze motora bindi ne yalan söyleyim kıskandım....

yoldayken mutlulugumu fotosunu çekemedim ama durdugumuz ilk yerde kayanın rahatlıgı istikbalden bile güzeldi:)

bizim kadar yapmış oldukları işten keyif alan avcı amcalarla karşılartık gölün kenarına oturmuş kuş bekliyorlardı oturmasına oturmuşlar ama anlaşılan o güzel dogayı boş seyretmek istememişler demleniyolardı.demlenince üşünmüyomuş da orda ögrendim :p

tutturdular hadi hocam hadi senide görelim diye.gökhan ateş etmedi sadece poz verdi:)

o kadar harika bi yerdiki ordan hiç ayrılmak istemedim temiz havayı içime çektikçe mutlu oluyordum ve gökhanın başının etini yiyodum benim fotomu çek diye çünkü çok hoş bir ortamdı.

Amcalarda foto çektirmeyi çok sevdiler.....

Bu üşümeden ve karnımız acıkmadan önceki son keyifli anlarımız.

işte buda bana harika bir gezi yaşatan gökhanımmm. Smile

küçük böcek ağaçta yürümeye çalışıyodu ona yardım ediyodum da....

sonunda yola çıktık uzun bir yoldan sonra arazi yolunda keyif yapma zamanı gelmişti ben motordan inip gökhanın keyifli anlarının fotosunu çekiyordum ve onla birlikte kafamda motor sürüyodum...

bende güzel poz vermişim ama Smile

Annemlere sürekli bilgi veriyoduk onlarda benim kadar heycanlıydı çünkü bıcırık kızları kocaman bir motoru olan adamla gitmişti Smile

ben astronotlara benziyorum yaaaa

biz motorla geziyoruz tamamda bu iki arkadaş bu sogukta nereye gidiyor anlayamadık yanlarından geçip gittik(güneşe bakmayın çok soguktu)

yerler çok çamur ve kaygandı araziden aşagı inerken ben inmek zorunda kaldımSad

gökhan ordan nasıl çıkar bilmiyorum çamura saplandı

çamurdan çıkmayı başardı ama mutlulugu uzun sürmeyecek hehe Smile

o gülüşün arkasına bu iyi gitti gökhan düşüyooooo

gökhan düştüüüüüü Smile

canım gülüyo ya bi düşüşten ancak bu kadar keyif alınır

ben korktum ama:(

aynı yoldan geriye döndük ama hava kararıyordu ve üşümüştük ateş yaktık avcı amcalarla bilikte onlar hala ordaydı.

ateşin başında o sogukta pipo içmekte bi başka keyifli

köpekcikle beraber poz vermekte ayrı bir heycandı.korkmadım degil yani ...sanırım motorun sıcaklığı o soğukta ona çok iyi geldi

akşama kadar süren bekleyiş sonunda avcı amcalar amaçlarına ulaşmışlardı..onlar adına sevindik ama o balıkçıla da üzüldüm Sad kuşu bize vermek istediler gönlümüz elvermedi almaya

o açlığın üzerine bu yemek de güzel gitti .annemin ellerine sağlık Smile

gökhan hep anlatıyordu ama, yaşamadan bilinmiyormuş. bu kadar güzel olduğunu tahmin etmiyordum artık ben de bir endurocuyum... endurocu neşe hehe.... bundan sonraki gezilerde buluşmak üzere...
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Dentaturka
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 4:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu da benden acemi gps kullanıcısından gezi rotamız

MAQARA
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 4:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ilk fotoğrafı umarım değişik açılardan bir kaç tane çekmişsindir
süper kompozisyon olur Smile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 5:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hocam sanada helal olsun
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 10:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

güzel karaler gerçekten dogal donmuş topragı arazide bizden başkası ne kadar kaygan oldugunu bilemez her halde 1150 ile büyük cesaret payaşim için teşeküler devamını bekleriz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar