Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Atv ler hakinda genel birkaç soru..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Atv ler hakinda genel birkaç soru..

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
nx4_falcon
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Oca 19, 2007 10:28 am    Mesaj konusu: Atv ler hakinda genel birkaç soru.. Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaslar spor tip Bir ATV almak istiyorum servis ağı yaygın oldugu icin yamahalari inceledim. kafama birkaç soru takildi bunlari en iyi endrocular bilir dedim
1. spor tipler genelde arkadan itişli hiç 4x4 spor atv goremedim benmi atlamışım ?

2. Bu atvleri alirken %37 ötv den kurtulmanin yolu yokmu Ben trafiğe kapali alanda surecegim icin ruhsata plakaya ihtiyacim yok . Örnegin tuizim şirketleri deniz motorlarina ötv ödemeden sahip olabiliyorlar.

3. Ben genelde işimi sağlama alirim motosiklet alirken hep 0 km alirim ATVlerde 2. elin negibi sakincalari olabilir.

4. hem iş hem zevk deyip hizmet tipi bir atv alsam spor tip atvler kadar zevk alirmiyim surmekden?
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
WeaponX
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Oca 19, 2007 11:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

üstat, faturalı giren malı faturalı çıkacaklarına göre işin çok zor
fatura kesilirken fatura kesilen mükellefin vergi muafiyeti olmazsa faturayı alan da kesen de suç işlemiş olur. (aynen taşıt cinsinden 3kağıt yapılan hummer olayı gibi)

tavsiyem MA veya MB plaka alma hakkına sahip birini ayarlamak ve vergisiz olarak plaka takmak. Söz konusu şahsın oturma izni sürdükçe trafiğe de aslanlar gibi çıkarsın. Oturma izni bitince tabi plakayı iade etmek lâzım. O zaman ne olacak? aracın trafiğe çıkışı ortadan kalkacak. ve araç çiftlikte yaşamayı sürdürecek. sorun çözülmüştür Smile (mü acaba)

gerçi bu işle ilgili en mantıklı cevapları polaris distribütörü verebilir sanırım. zira onlar plaka izni çıkamadan evvel satış yapıyordu. kesin biliyolardı yol yordamı.

http://www.triospor.com/kara/urunler.php?trademark=1
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Yahoo Messenger
sadbuttrue
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Oca 19, 2007 11:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

1.cevap:spor olanlarda 4 ceker olmaz
2.cevap:plakasızda olsa otv yı oduceksın
3.cevap:hıcbır sakıncası yok zor sartlar ıcın yapıldıklarından kolay kolay bırsey olmaz ama tabı atv yı gormek gerek

4.cevap:dostum spor atvler arazıye gelmez arkadan ıtıs olması camur onlara pıst tarzı toprak yol gerekır ama 4 ceker alırsan bunların hepsını tadabılırsın ama tabıı spor kadar serı olmaz şanzumanlar agırdır ama gucludur alıcagın alete baglı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
nx4_falcon
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Oca 19, 2007 2:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cok tesekur ederim bilgileriniz icin mb ma plaka taktirmak adanada kolay olabilir Smile . zaten sadece ciflik sera ve bahcelerde surulecegi icin sonradan sorun olmaz ama bu konuyu birde polarise sorayim dediginiz gibi %37 otv gibi sacma bir rakam olamaz sanirim en pahali benzin ve en yuksek vergi bizde Smile .
sadbuttrue
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Oca 19, 2007 3:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arazıde kullanıcaksan sadece bence plakaya gerek yok bıde o masraflar bıde vergı verıcen hıc gerek yok polarıs guzel ama 800 sadece bana gore hayırlı olsun
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar