Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - KTM LC4 640 adventure

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

KTM LC4 640 adventure
Sayfa 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mudotu
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Ksm 01, 2004 4:03 am    Mesaj konusu: KTM LC4 640 adventure Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar
Siteyi gezerken KTM sahiplerine rasladım , gezi yazılarını okudum .Yakında 640 adv almayı planlıyorum ve makina hakkında sizden biraz bilgi istiyorum. Motoru nekadar gider? Parça fiyatları nasıldır ?Performansı ? Kronik arızaları varmıdır ?Uzun yolda rahatmıdır ?Virajı nasıldır ? vs... Bu motosiklet hakkında aklınıza gelecek bildiğiniz herşeyi paylaşırsanız çok sevinirim .

Mustafa Doğan Turhan
r1150gs
İstanbul
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Ksm 01, 2004 9:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mudotu,
Tekrar aramıza hoş geldin. Araziyi seviyorsan ki bu 1150gs den belli seviyorsun , 640 adv ile bol zevkli günler dilerim. KTM kullanıcısı değilim ancak bildiğim tek dez avantajı ,kusur demeye dilim varmadı civatalarının sert arazide gevşemesi. Bu durum gezi yazılarında da dikkatinizi çekmiştir.
Şimdiden hayırlı olsun iyi eğlenceler. Wink

Saygılar

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Ksm 01, 2004 10:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mudotu aramıza hoşgeldiniz Wink

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
NTT
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Ksm 01, 2004 12:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Selam
Aramıza Hoşgeldin Mudotu
Eğer 1150 GS deki konforu aıyorsan hemen söyleyim : O YOK !!!
Ama sapına kadar Macera ariyorsan hemen söyleyim : Aradığın herşeyi bulacaksın !!!
Adv 640 seni kesinlikle yolda bırakmaz ,bunu şu anlamda yazıyorum : çünkü bu Motoru yolda sökmek, takmak son derece basit diğerlerine göre .
Adv 640 da kullanılan Malzemeler en kalitesinden sayılabilir, ki bu Malzemleri diğer Enduro Motor sahipleri sonradan hep kendi Motorlarına takarlar örnek : MAGURA , WP vs.
Büyük bir Benzin Deposu seni yakıt düşüncesinden kurtaracak !
Parça ve Bakım konusuna gelirsek bana göre biraz Pahalı ancak biraz bir araştırmadan sonra bunları ucuza temin edebilirsin piyasadan ki biz öyle yapıyoruz ve LC 4 Motorun ilimine daldık herşeyii kendimiz yapıyoruz ( anla ne kadar kolay ve ayrıca zevkli) dağbaşında Motoru söküp takmaktan cekinmiyoruz !! yanlış anlama usta değliz !
Adv 640 ın kötü traflarıda var vibrasyon son derece cok !! ve bu KAAN ın da belirtiği gibi tüm cıvata ve somunları yerinden oynatıyor ! ( ben Dilovasından yukarı cıkarken TEM de vites değiştirmek istedim ,anaaaaa bir baktım vites kolu yok Smile)) ama bunada cözüm tüm cıvatlara LOCTITE sürüyoruz ve o sorun ortadan kalkıyor .
Hız olayına gelirsek std. dişlilerle 160-170 gider benim dişlilerim ön 15 arka 45 ki bu benim hızımı max 130 a cıkartıyor ama arazıde da rahat ediyorum . Kısaca aklıma gelenler bunlar ama başka soruların olursa seve seve cevaplarım .
Adv 640 kimler kulandıysa inan ağızların suyu aktı ve herkesde bir gülümse oluştu suratında Smile) bu nedele konforu aramasan inan dünyanın sonuna kadar gitmek istiyeceksin bu motorla limiti yok bana göre !!benim şu an düşüneceğim yeni bir motor olursa oda sadece 660 Rallye olabilir onun dışında ben emekliliğime kadar sadece bu motoru kulanırım ..
uzaklar
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Pts Ksm 01, 2004 1:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kullanmadım. Ancak AT mi almadan önce yaptığım araştırmada vahşi bir vibrasyon sorunu yaşandığını biliyorum; bu anlamda uzun yolda(belli aralarla durup ellerindeki hissin geri gelmesini beklemek gerekiyormuş) değilde daha çok arazi koşullarında kullanıma(bence bu amaçla daha iyisi yok) uyar düşüncesindeyim.

Saygılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Sonraki
1. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar