Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - XT125R - Artçı ile yolculuk

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

XT125R - Artçı ile yolculuk
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
DISTORTEDMAN
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Hzr 01, 2007 10:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yani daha motor olayını yutmadan, sindirmeden vede yeteri kadar zengin olmadan Smile aynı anda iki motor satın alamayacağıma göre benim XT125R yada ST200 hayallerim yattı. Sad Bu tarz motor olup da altermatif sunabileceğiniz ve bana artçı konusunda uygun olabilecek bi öneriniz varmı? 250cc ye kadar olabilir. Nitekim motor kullanmayı 250cc'de öğreniyorum. Boy avantajımda var. En ama en fazla 5000YTL. verebilirim motora. Çünkü korumalar vs.de var. İkinci el de olabilir tabiki. Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
tintinopsella
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 01, 2007 11:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bende f650gs-d yanısıra XT125r da var...artçı olduğunda doğal olarak Dakar'ı kullanıyorum ancak birkaç defa değişklik olsun diye xt ile artçılı gezdik.. fakat sanırım asıl problem sizin boyunuzdan kaynaklanıyor.(biz 175-70kg ben + 165-55kg arçı) ..190 boy sürücü+artçı muhtemelen 650 lik bir motorda bile Xt de olduğu kadar sorun olabilecektir.. Xt125'in artçı ile kullanım problemi açıkçası yok...artçı ile de son derece yeterli yeri var....ek olarak max hızı arçı nedense engellemiyor..2 yada tek kişi aynı derece zorlanarak aşşağı yukarı aynı hıza çıkıyor..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Devrim
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Hzr 01, 2007 1:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

honda twister 250 veya nx4 iyi bir seçim olabilir ikinci el takiben aklınıza yatarsa 600-650cc enduroveya turing motora geçebilirsiniz diye düşünüyorum. Modelleri yerinde görmekte de yarar var ayrıca.
Bir de acele etme derim almakta.
nx4 sanırım okuryazar hocamda vardı-görüş almak bakımından- Idea
DISTORTEDMAN
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Hzr 01, 2007 3:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Devrim teşekkür ederim. Evet dediğin gibi en fazla NX4 Falcon gibi 400cc ye çıkabilirim zaten . Ama en kötü ihtimal bi 150-250cc asfalt motoruyla (özellikle twister) bu işe başlayıp büyütürken 600-650lik bi enduroya geçerim artık...

Kardeş zaten durumum o kadar acil değil. Açıkcası Eylülden önce param denkleşmez. Ama param şu an hazır değil diye alabileceğim motorun tam olarak ne olduğuna karar vermeme bi engelde yok tabi Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
hoca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Hzr 01, 2007 6:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

XL 200 süper alet derım. Wink
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
2. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar