Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - VEFAT Gökçen YILMAZ Samsun Havza da kaza (08.08.09)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

VEFAT Gökçen YILMAZ Samsun Havza da kaza (08.08.09)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
FREECLOUD
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 2:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hoca demiş ki:
herkes lalay lom yapıyor kımsesı yokmu bu ınsanların yanında yazıklar olsun istanbul rıderse nedenmı çünkü onlara yakın gördum onlara yakın bır thışört kulanıyor madem acemı nıye yolluyorsunuz karadenız turuna sonrada keşke yok böyle bır şeysen hala lay lay lom bu ınsanlar yazıklar olsun derım .

Sevgili ''Hoca'' nikli arkadaşım,

Türkçe konusunda öncelikle tebriklerimi iletirim size...

Konuya gelmek istiyorum;
Location'dan gördüğüm kadarı ile İzmir'de yaşamakdasınız.İzmir'den bakıp, olan biteni görmeden bilmeden bir kardeş klubü bu şekilde tepkilerle zihinlerde ''kötü - yanlış'' imajı ile anılmasına yol acması muhtemel bir tarzda yazılarınız bir İstanbulriders aktif üyesi olarak beni derinden üzmüştür.
1.'cisi merhum arkadaşım Gökçen; bizim klubümüz tarafından düzenlenmiş bir gezi içinde değil, başka bir (bunu siz araştırın ve bulun) kardeş klüp'ün düzenlediği geziye katılıp karadeniz gezisine çıkmışdır.Siz bunu bilmezsiniz lakin, ona klubümden onlarca kişi ısrarla gitmemesi gerektiğini - tecrübesinin yeterli olmadığını - 650 cc motorunu yeni aldığını daha motoruna ısınmadığını defalarca yalvarırcasına ona belirtmişlerdir.
Bir sorumlu ve yakasına yapışaçak birini arıyorsanız emin olun ki bu benim aidiyet duygusuyla bağlı olduğum istanbulriders değildir.
Ben bile bir cok geziye yol tecrübem olmasına rağmen şuanda düşük cc bir motorum olduğundan birçok geziye katılamamakdayım.Otokontrol mekanizması hakkında umarım bu yeterlidir.Sizlerden ricam; bilmediğiniz bir konu ve olay hakkında sadece forumlarda okuduklarınıza göre duygusal davranarak başka bir kardeş klübü(istanbulriders'ı) karalamamanızdır.
Aklı selim tüm endurocu arkadaşlarımdan bunu bekliyorum.Bizler ki şuanda Gökçen kardeşimizi kaybetmenin verdiği acı ile yanarken birde kardeş gördüğümüz motor klüblerinde bu tür yorumları gördüğümüzde acımıza tuz serpilmekdedir.Şuanda suskunluğumuz sadece matemimizden olup biraz sabrederseniz kimlerin o kardeşimizi bir şekilde kanına girip, onun sonunu hazırladıklarını öğreneceksiniz.Biraz sabredin lütfen...

Bu konu hakkında sizleri aydınlatmak istedim.
Yorumlarımız elbette Türkiye'de binlerce kişi tarafından okunmakdadır.Kullandığımız Türkçe'ye dikkat ettiğimiz gibi, bir olay hakkında tam bilgili değilken yorum yapmakda bir kere daha düşünmeliyiz.
Tüm endurocu arkadaşlarımı hürmetle selamlarım.
ÖzgürBULUT
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
cemt55
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 8:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir arkadaşım gidiş yolunda Ünye'de tanışmış bana da bahsetmişti. Dönüşte de bu kaza olmuş. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlıklar diliyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 8:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

******DEĞERLİ ENDUROCU.COM ÜYELERİ******

BİR ARKADAŞIMIZIN VEFATI SONRASI YAPILAN YORUMLARA LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT EDELİM. KULAKTAN DOLMA HABERLER İLE GERİDE KALANLARI DAHADA ÜZECEK DOSTLARINI YARALAYACAK YORUMLARDAN LÜTFEN KAÇINALIM.

KONUNUN HASSASİYETİNİ ANLAYACAĞINIZI ÜMİT EDİYORUM.

SAYGILARIMLA

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
endurorace
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 8:23 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Allah rahmet eylesin.Yakınlarına sabır diliyorum.
Kağıthane/İst
95 SUZUKİ RM250

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
erdal09
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 9:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır diliyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
5. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar