Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - dr 800 big

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

dr 800 big
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
baho
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 25, 2007 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşım ben 800 kötülemiyom .eski motor alıp ta başına bele etmesin diyom. adam bellı motorlardan anlamıyo.sonra piyasada düzeni bozulmuş bir sürü 800 var. tamam senınki ama senınkiye bitmiyorki.ben de şu an bandit 1200 var. ama arkadaş da yazık olmasın.aslında motoru satın alacağı adam önemli motoru na temız bakıyorsa. mesele yok. şimdi mobete 54 motordan anlasaydı burada bu soruları sormazdı değilmi.ben bilmediği motoru alarak yanmasını şahsen insan olarak istemem. değilmii
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
baho
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ekm 25, 2007 7:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

--------------------------------------------------------------------------------

tamam dostum.işte sana seçeneklerim.sıralamada klr650 2004 model ve üzeri.africa twin uygun ve yüksek modelli bulabilirsem.kle500 2004 ve üzeri.artı+ kendini tanıtabilir misin?

BEN KİMİM:45 YAŞIDA 25 YILDIR MOTORA BİNEN ZAMAN ZAMAN ARAVERMİŞ OLSAMDA YILDA EN AZ 20.000 KM YOL YAPAN.2-3 SENEDE MOTORUNU YENİLİYEN. TRAFİK KURALLARINA UYAN. HAYATTA 100KM SÜRATİ GECMEYEN. ŞU AN. TİÇARETLE UĞRAŞAN. BİR TÜRK VATANDAŞIYIM...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
mopete54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 10:21 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

21 yaşındayım.3 senedir scooter kullanıyorum.kendimi aşmaya çalışıyorum.uzun yol merakım yok.ama iki teker meraklısıyım.myo bitirdim.şimdi hem çalışıp hemde kamu yönetimi okuyorum(açık)pamukova yı duymuşsunuzdur.etrafı dağlarla çevrili bir ovadır.o yüzden toz toprak içinde kullanabileceğim motor arıyordum.onu da dr 800 diye düşünmüştüm.belki düşüncelerin tekrar dğişir mi. baho abi.ilk görüşte aşk.klr de güzel ama....abi bütçeme dr daha uygun geliyor.akrabalarımda 0 model endurolar var.onlarda aralarında eğlence düzenliyorlar.mağlum scooter....övünmek gibi olmasın çok iyi kullanırım veleti.hava filtrelerine çare bile buldum.boru yardımıyla öntarafa aktardım,yakıttan bile tasarruf ettim.ama yinede büyüklerime sorarım tecrübe tecrübedir.tabii ki sizde tecrübeli insanlarsınız.bu arada benim sana sorduğum alet var ya işte o ''road book'' muş.hepinize saygılar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
mopete54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 10:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

syın hocam.bu güzel muhabbetimize katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum.abi kavga etmeyelim her makina güzeldir.baho abinin dediği doğru,hoş kazıklanmakta istemem.mesela ya contası yanıksa.hocam sizin dr 800 kaç model? bu konuda tecrübeniz varsa BİZİMLE PAYLAŞIR MISINIZ? saygılar.
Başa dön
mopete54
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 10:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ha bu arada baho abi motordan anlamıyo diyorsun ama,aslında anlıyorum.bir motor getir sana sesini bile analiz ederim.sadece maddi imkansızlıklardan dolayı sorun oradan başlıyor.beni düşündüğün için teşekkür ederim.benim sana saygım sonsuz. p.ova da bu hafta sonu off-road düzenlenecek.40 araç ve 10 kadar motosiklet olacak bunuda bilgilerinize sunmak istedim.görüşmek üzere.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
3. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar