Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - MOTOGEZİ AVRUPA2007

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

MOTOGEZİ AVRUPA2007
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 06, 2007 12:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

süperdi elinize ayagınıza saglık
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
muratz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2007 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bizlerde sayenizde sanal ortamdada olsa sizinle gezdik tekerinize sağlık.Biraz yolla ilgili bilgi alabilirmiyiz.Güvenlikle ilgili probleminiz oldumu,motorlarda hiç sorun yaşandımı,yakıt için yaklaşık ne kadar harcadınız vede buradaki evrak hazırlama safhasıda dahil bu gezinin maliyeti ne oldu.? Vereceginiz bilgiler için şimdiden teşekkürler.
Başa dön
dr_inanc_sargin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2007 12:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

makinanıza motorunuza yüreğinize sağlık, güzel bir gezi olmuş. Konaklama konusunu çok iyi halletmişsiniz özellikle..
bulba
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2007 3:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yol boyunca hiç çevirmeye denk gelmedik.İtalya'da Genova'ya gidişimizde sahil yolundaki elektronik tabeleya göre 62km ile şehir içinden geçtiğimiz için 2punti ibaresini gördük, sanırım ceza yedik Rolling Eyes

Floransa'da park cezası 36 €.

Yollar Kosova'nın bazı kesimleri hariç bizim yollardan daha kaliteli.

Güvenlik konusunda sorunumuz olmadı.Napolide biraz tırstık doğrusu.

Genelde motoru güvenle bırakabileceğimiz yerlerde kaldık ama çokça sokakta otel önünde bıraktığımızda oldu.ekstra kilit vs. yoktu.Hep bugün mutlaka alalım dedik ama hala yok.

30 günün bütçesi burdaki masraflar dahil 6500€ civarı.
Rakam tamamen göreceli tabiki.
Belirleyici olan sizin standartlarınız veya düşünceniz.
İlk çıkış için zorunlu harcamalar ve vizeler vb. dışında akaryakıt tüketimi dahil hepsi değişken olabilir.
Rolling Eyes

Honda XRV750 AfricaTwinn
Başa dön
GS1200
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Ksm 15, 2007 11:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Karsi yönden gelen , "TR" cikartmasi yapistirilmis 2 motosikleti görünce , ilk etapta Almanya'dan yola cikip Türkiye'ye giden gurbetciler oldugunu düsündüm..Yanimdan gecerlerken aynadan baktigimda Plakalari görünce icim icime sigmaz oldu..Ne yapip edip bu dostlarla tanismaliydim..Fakat bu hic de kolay degildi..

Yer Braunschweig..( Rüningen - Gartenstadt civari )..Yagmur bardaktan bosaniyor sanki..Arabamdaki müsteriyi istedigi yere birakiyorum ve sehir merkezine dogru sürüyorum..Istikamet BOHLWEG..Bir iki turdan sonra tek basina dolanan Transalp'i yakaliyorum...Karsi seritte, trafik oldukca karisik , bir türlü "U" dönüsü yapamiyorum..Yine pas geciyoruz...

Belki alis-veris yaparlarken yakalarim ümidiyle Motosiklet magazalarini (BMW-Louis-Hein Gericke) dolasiyorum..Ama nafile..."City Hotel"'in önünde parketmis "GS"'i görüyorum ...Zaten yorgun olan dostlarin istirahatini bölmemek icin otele girmiyorum..

Aksam olunca bu sefer motorumla gidiyorum otele..Fakat motorlari göremiyorum..Sansima küsüp eve dönüyorum..

Ertesi gün yolum tekrar o taraflara düsüyor.. Aksamdan beri ümidi kesip, gitmis olduklarini düsündügüm dostlardan bu sefer de "GS" e rastliyorum..Gene ters yönde..Fakat bu sefer "selamlasmayi" basariyorum en azindan.. (Ocakbasi'nin önünde...)

Bu sefer kismet olmadi, insallah birdahaki sefere diyelim...

Bu sezon okudugum ve keyif aldigim en iyi gezi raporuydu...Tebrikler...
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
4. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar