Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Kadırga Enduro KD 250 GY

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Kadırga Enduro KD 250 GY
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 52, 53, 54  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Uzakdoğu Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 30, 2014 8:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bahsettigi kim kacan, Özcan mı?

Bahsettigin sorun beni asar. Ama sunu soyleyeyim, bizim motorlarin akusu jel. Yani bakim istemez. Ölmüşse ölmüştür. Jikleyi kapatinca stop etmesi rolanti dusuklugunu aklima getiriyor. Aslinda anadolu yakasinda guvenilebilecek usta onerisi olsa iyi olur.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
EBoyaci
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Oca 02, 2015 1:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benimkide jiklede çalışmıyor, hatta bir kere gavurun biri herhalde oynamış 20 defa çalıştıramadım en son baktım jikle açık Smile

son zamanlarda hangi cross u görsem amörtisör tozluğu aynı, xtreme max adım gibi eminim ki uyacaktır ama yarın sokaklara bir göz atacağım yakından incelemek için yüzde 80 denk gelirimde birine kesin bir şey yazarım. onunda nette görmüştüm fiyatı 25 tl diyordu.

lastik için dediğiniz gibi olursa çok memnun olurum gerçekten, bana lazım olan enduro lastik diyim çünkü çamur ve karla pek işim olmuyor belki oluyor oda 1000de 1 Smile mitas e-08 sawa mc24 invader arasında kaldım, arada kalma nedenimde çim ve toprak araziye sık sık giriyorum çünkü kafa dağıtma yerim arazi, bu tabiki crosstan çok enduro ya yönelik gezinti amaçlı ama %10,20 tereddütte bıraktı 30 olursada yol tutuşu çok düşer mi dersiniz ömrü kısa mı olur lastiklerin

gidon için sahibindenden 2.el crf gidonu bulurum diye tahmin ediyorum, hatta bir ara kollar ve pad ile 80 tlye bulmuştum keşke alsaymışım

hava filtresi dediğiniz gibi ancak hiç bir şekilde tutan bir şey yok kapatırken bayağı zorlanacaksınız çünkü yeri durmadan değişiyor sabit kalmıyor haberiniz olsun

çıkma rulmanlar maalesef durmuyor :/ daha önce arka lastiğim patlamıştı hatta fotoğraflarda oda var, o zaman lastiği söküp yaptırmak zorunda kalmıştım eğer ondan fazlası gerekmiyorsa gene kendim yaparım olmadı motorcuya gideceğim artık en azından daha fazla zarar görmezler

amörtisör konusunda benimki orjinaline nazaran bayağı yumuşak açıkçası bu hoşumada gidiyor tek kişi iken sorun olmuyor 2 kişi binince çöküyor biraz sadece eğer değişmem daha iyi olacaksa gidince hemen hallederim

gider gitmez kısa farı gidonu elcikleri lastikleri rulmanları değişeceğim ilerleyen zamandada ön jant çemberini kısmet olursa, ondan sonra tadından yenmez gibi

size bir kaç sorumda modifiye konusunda şurasına aslında şu gider dediğiniz bir şey var mıdır acaba, sis farlarımı siyah yada kırmızıya boyasam daha mı iyi olur dersiniz ?
egsozun boğaz kısmını söküp ısıya dayanaklı boya ile boyatmayı düşünüyorum böyle paslı gibi duruyor hoşuma gitmiyor
gidonu eğer değişirsem renkli alacağım ve muhtemelen gri yada siyah alırım elciklerimi
elcik korumada güzel gider mi dersiniz ? reklamda ki beyazlar hiç hoş olmamıştı sizin fikirleriniz nelerdir ? alacağınız gidonun fotoğrafını atma şansınız varsa ben xtreme max 150nin göz ününe getirince açıkçası bmx gidonu gibi diye hiç sevmiyorumda belki sizin bahsettiğiniz farklıdır
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 02, 2015 8:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben mondialde gidon baktim ama xtreme demedi baska bisey dedi, hatirlamiyorum. Degistigimde resmini atarim.
Modifiye icin bisey diyemiyorum. Sevmem cunku. Yapacaksam ben eksos la oynardm. Asiri sesli geliyor bana. Normal mi bilemiyorum. Elcik koruma ise gerekli evet. Onu da alacagim insallah gidonla beraber. Soguk havalarda, yazlik eldiven icinde parmaklarim uyusuyor. Gerci decathlon da eldiven icine giymeye ince eldiven vardi ama cok dikkat etmedim.
Lastik icin haber bekleyin benden. Bu aralar karar verirsek paraniz hazir mi, yani hemen alabilir misiniz? Mc24 320, E07 420 civari.
Rulmanlarin olcusu lazim axlinda. Belki de standardi vardir, bildigim bir konu degil maalesef. İlk seferde bu islemi kendinizin yapabilecegini sanmiyorum. Kastettigim rulman degil, yani arka masa baglantisinin kontrolu.
NegroMancy
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Oca 02, 2015 1:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aküm ölü sanırım, değiştirmem gerekiyor. 6.5Ah sadece Yuasa bulabildim o da 191 TL, bildiğiniz başka alternatif var mı?
Başa dön
Aldebaran
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum Oca 02, 2015 1:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

şöyle bişeyler var ama uyar mı bilemiyorum. akü işine hiç girmedim.

http://www.motobakkal.com/?urun-8997-Cagiva-Honda-Hyosung-Kawasaki-Kymco-Piaggio-Suzuki-Sym-Triumph-Vespa-Yamaha-Uyumlu-Bosch-Jel-Aku.html
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Uzakdoğu Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 52, 53, 54  Sonraki
12. sayfa (Toplam 54 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar