Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İyilik yap denize at , Balık bilmezse Halik bilir.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İyilik yap denize at , Balık bilmezse Halik bilir.
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
37_fahir
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 2:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HARİKA BOL FOTOLU BİR GEZİ VE ŞAHANE BİR RAPOR İÇİN KAAN A VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER ZEVKLE OKUDUM DARISI BAŞIMIZA KASTAMONUDAN SELAMLAR SEVGİLER..

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
aadem34
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Ağu 11, 2009 3:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

GÜZEL BİR GEZİ ... ARTVİNE GİDİP ORALARI GEZMEKKADAR NAZIM ABİNİN KONUĞU OLMAKDA GÜZEL TABİİ.. BU VESİLEYLE ŞU KAOS İSTANBULDAN NAZIM ABİYE SELAMLAR EDERİM... NAZIM ABİYİ FOTOLARDA GÖRÜNCE , YILMAZLA ORADAKİ O GÜZEL AKŞAMI HATIRLADIM. O SESSİZ ORTAMDA AKARDİYONLA ÖZELBİR MÜZİK ZİYAFETİ...MMMMM MÜKEMMEL..HERKASE SELAM. AHMET
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
dark_face
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 12, 2009 10:56 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla bir gezi raporu ancak böyle mükemmel yazılır sanırım. ellerinize sağlık. bende bir samsunlu olarak mutlaka bir gün uğricam yanınıza =). o AT leri gördükce orda bir an ben niye burdayım dedim kendime Very Happy

sağlıcakla kalın.

Zafer ÜSTE

Honda XRV750 Africa Twin
Honda CRM250r
Suzuki DL650 Vstrom
Suzuki RM250
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
keops
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Çrş Ağu 12, 2009 3:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çok güzelbir sunum olmuş kaan samimiyetini resimlerdede ortaya koymuşsun taniştiğimiz için gerçekten mutluyum.resimlerde kollarini manzaraya karşi açarak durduğun poz! adeta kalkişa hazirlanan kartali andiriyordu.yine karşilaşmak dileğiyle rizeden selamlar..erol ktm
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Ağu 13, 2009 10:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ugurcan77 demiş ki:
Ekip baya iyiymiş,Samsun da sıkı bir ekip oluşmuş
Gerci festivale gidince biraz AT lerin gövde gösterisi gibi olmuş ama arka lastiğin sökülmesini pardon sökülememesini görünce
Bence Cem e A kasa bir depo ayarlamak gerek 23 litre,böylelikle opetten başka benzincilere de girersiniz

*AT lerin heybeti heryerde yeter bee .
*Nazım abimizin herşeyi tamamdı , kompresör bile var dı amamuzun zamandır janttan ayrılmayan lastik bizi çaresiz kıldı .
*Cemin arkasında ( ? ) tanker olsa bile neyapar eder bizi oralarda durdururdu yine. Ama Hepimiz çok memnunuz hakkını yemeyelim. Kalite hissedilir , yaşanır. Özellikle Borçkadan aldığım benzin beni bitene kadar mahfetti.

Navihawk demiş ki:
Elinize kolunuza sağlık arkadaşlar, işte uzaklardaki arkadaşlarımıza karadenizin dokusunu anlatan şeker bir anlatım ve bunu destekleyen
nefis fotograflar.
Dostluğunuz ve dayanışmanız her daim artarak sürsün,ağzınızın tadı
akide kıvamında olsun,tekrar emeğinize sağlık,var olun...

Abi senin bu gezi yazısına yorumunu merakla bekliyordum. Bu tür yazıları detaylıca okuyup yazdığın yorumlar her zaman dikkatimi çekmiştir. Bu nedenle bu yazıya yorumunu bekliyordum açıkcası. Güzel sözlerin için teşekkür ederim. Seninle de umarım daha güzel geziler yaparız. Asfaltta ama Wink

bilge demiş ki:
kaan kardeşim vallahi ne diyeyim böyle gezi Allah herkese nasip etsin raporunu güzel hazırlamışsın eline sağlık.sizden sonra artvine bir turdaha yaptım inanın çok iyi oldu.seneye sizinle samsunda görüşürüz şu çakı işini de orda hallederiz zafere söyle heyecanla beni beklesin. ( Bu konuda kendime söz verdim bişe yazmayacağım , Zafer 'den bekliyorum.

Dostum çok sağolasın Samsun da görüşürüz inşallah.

Triumph demiş ki:
beyler çok güzel gezmişsiniz çok güzel yerler güzel resimler evin üstünede çadırı ilk defa sizden gördüm darısı bizlerin başına diyelim...

Hüsnü sağolasın , vallahi bizde ilk defa gördük duyduk ve kurduk kaldık.

OPETÇİİİİİ demiş ki:
Değerli dostum Kaan, bu güzel raporu okuyunca, geride bıraktığımız 30 yılı düşündüm ve duygulandım. Ama şimdiyi, geleceği ve Allah bağışlarsa çocuklarımızın da arkadaş olacağını düşününce, sen ve sizler gibi dostlara sahip olduğumu için mutlu oluyorum

Seninki hep lafta olum , bi kere telefon açıpta akşama sizdeyiz dedinmi len ? Hala geleceniz .. Ohooo , çok bekleriz daha . Wink

37_fahir demiş ki:
HARİKA BOL FOTOLU BİR GEZİ VE ŞAHANE BİR RAPOR İÇİN KAAN A VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER ZEVKLE OKUDUM DARISI BAŞIMIZA KASTAMONUDAN SELAMLAR SEVGİLER..

Dostum ikinci ke bu kadar sızak karşılanıyorum ben . İlki Saraycık'ta idi. Klübünüzün üyesi dostlar çok yardımcı oldular . XT ile gitmiştim EC festivaline orada da en az buralar kadar eğlenmiştik. Sağolun

aadem34 demiş ki:
GÜZEL BİR GEZİ ... ARTVİNE GİDİP ORALARI GEZMEKKADAR NAZIM ABİNİN KONUĞU OLMAKDA GÜZEL TABİİ.. BU VESİLEYLE ŞU KAOS İSTANBULDAN NAZIM ABİYE SELAMLAR EDERİM... NAZIM ABİYİ FOTOLARDA GÖRÜNCE , YILMAZLA ORADAKİ O GÜZEL AKŞAMI HATIRLADIM. O SESSİZ ORTAMDA AKARDİYONLA ÖZELBİR MÜZİK ZİYAFETİ...MMMMM MÜKEMMEL..HERKASE SELAM. AHMET

Ahmet hocam , İstanbulu çok güzel tanımlamışsın. Tam bir "Kaos" . Ben kaçtım burada ailemle çok mutluyum şükürler olsun. NAzım abinin akordionunun sesi halen kulaklarımda , yaşayan unutmaz. Sende aşıyı almışsın anlaşılan . Umarım birgün hep beraber gideriz oralara .

dark_face demiş ki:
valla bir gezi raporu ancak böyle mükemmel yazılır sanırım. ellerinize sağlık. bende bir samsunlu olarak mutlaka bir gün uğricam yanınıza =). o AT leri gördükce orda bir an ben niye burdayım dedim kendime

Çok sağolasın dostum , AT ile Samsun'a geldiğinde mutlaka haberleşelim . Zaferi görürsen hemen sıvış oralardan yoksa 2-3 gün fazladan kalman gerekebilir. AT nin subap ayarlarının milimetrik ayarlamasının doğuracağı musbet ve menfii her türlü ayrıntıyı sana anlatır , sonrada gideceğin yere şarj olmuş vaziyette yolculuk edersin . Benden uyarması

keops demiş ki:
çok güzelbir sunum olmuş kaan samimiyetini resimlerdede ortaya koymuşsun taniştiğimiz için gerçekten mutluyum.resimlerde kollarini manzaraya karşi açarak durduğun poz! adeta kalkişa hazirlanan kartali andiriyordu.yine karşilaşmak dileğiyle rizeden selamlar..erol ktm

Sayende Erol kardeş. O sabahki şokumu unutamam.
Gelelim o poza , ayarladıkta mı çektik yoksa benim içimden mi geldi inan hatırlamıyorum ama saçlar çok komik olmuş . Çok güldüm. 2.seans şart .
Dostluğun ve samimiyetin bana çok zevk veriyor . Allah bu samimiyetini hiç kaybettirmesin ,

Saygılarımla

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
4. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar